Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
ribbad tröja - Beige ribbad tröja från gina i bra skick💕
Beige ribbad tröja - Beige ribbad tröja från Gina 💌
Ribbad tröja - Super snygg ribbad tröja. väldigt bra skick
Ribbad tröja  - Ribbad beige tröja den är tunnare i materialet
Beige ribbad tröja - Beige tröja från Bikbok i stl M
Ljusbeige ribbad tröja  - Säljer min sköna ljusbeigea ribbade tröja köpt från GinaTricot för ca 400 kr. Köpt för flera år sedan och den säljs inte längre. Den har inga svårigheter och är i bra skick! 💕
Ribbad tröja  - Intressekoll på denna tröja som inte säljs längre. Tröjan har liten krage och armarna är puffiga och är ribbade nertill. Sitter superfint men har inte kommit till användning. Hör av dig vid frågor.
Ribbad tröja
Ribbad tröja - 89 Ribbad tröja - 90 Ribbad tröja - 91

Ribbad tröja

Storlek: M

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långärmad beige tröja från GAP i storlek M. Knappt använd så väldigt fint skick. Super mjukt skönt material!

Vilda
Vilda
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Stickad Kofta cardigan - Skit skön stickad cardigan perfekt nu på vintern! Storlek Medium! – enkel att matcha och skön att bära. Ett stilrent val, noggrant utvalt med omsorg av A.M.C!  📩 Frågor? Hör gärna av dig! 📲 Följ oss här på Plick för fler uppdateringar. ♻️ Tack för att du handlar mer hållbart med A.M.C Archive!
Mörkgrå kofta från Gina Tricot - Säljer en stilren mörkgrå kofta från Gina Tricot i storlek S. Koftan har v-ringning, långa ärmar och klädda knappar framtill. Materialet känns mjukt och är perfekt för lager på lager under höst och vinter. Så oanvänd knappt använt denna max 3 gånger
Snygg tröja med A märke - Snygg tröja med ett A tryck på bröstet, varm o skön till vintern! Den är i storlek M och är i mycket fint skick, mer eller mindre aldrig använd! Skriv vid eventuella frågor!