Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
HM Zip tröja - Här säljer jag min HM Zip tröja som är i stoleken medium som inte längre kommer till användning. Har du några frågor eller funderingar så är det bara att höra av dig så svarar jag så fort jag kan!
HM quarter zip tröja - Schysst stickad HM tröja i bra skick. Bara använd en gång.
Quarter zip: nypris 599kr - Säljer nu min skitsnygga quarter zip. Perfekt till nu när det börjar bli kallare ute. Skriv vid minsta intresse. MVH Max😁
Vit zip-kofta med krage från hm - Säljer en stilren vit kofta med dragkedja och klassisk krage. Perfekt att slänga på över en t-shirt för en clean look. Materialet känns lätt och skönt mot huden, och passformen är normal. Enkel att matcha med jeans eller chinos.
Vit quarter zip från Zara - Säljer en tvärsnygg vit ziptröja från Zara i storlek S. Även om tröjan använts ett antal gånger är den fortfarande i utmärkt skick. Priset är diskuterbart, så tveka inte med att höra av dig vid minsta fundering!
Quarter-Zip från These Glory Days - Säljer en Quarter Zip från These Glory Days. Den är Storlek S men funkar även för XS. Den är helt Hel inga skador eller defekter.
Vit quarter zip tröja - En skönt o snygg quarter zip tröja i storleken M passar perfekt till kalla höstvädret skick 7/10 då den är lite knopprig men inge skador eller defekter
Henrik Tran

Quarter zip från HM

Storlek: L
Märke: H&M

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer på grund av att jag inte använder längre. Jätte snygg quarter zip i bra skick. Lite nopprig och en minimal skada man inte ser annars (tredje bilden). Krämvit färg

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!