Grisch Vault (köper och säljer)
Grisch Vault (köper och säljer)
Olivgrön tröja från Morris
Olivgrön tröja från Morris - 0

Olivgrön tröja från Morris

Storlek: XS
Märke: Morris
Färg: Oliv
Skick: Nytt skick

300 SEK

Beskrivning

Säljer en olivgrön tröja från Morris med texten 'MORRIS EST 1968' på bröstet. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Beige ribbad kofta med offshoulder - Superfin beige ribbad kofta med offshoulder- look (detta är inte mina bilder utan hon ja köpte koftan först av) storleken är m men sitter som en xs-s💕💕
Ljusgrå omlott croppad tröja - Omlott tröja från bikbok med vida ärmar🥰Pris kan alltid diskuteras🥰