Mimi 🦋
Mimi 🦋
Orange tröja från Lacoste
Orange tröja från Lacoste - 0 Orange tröja från Lacoste - 1 Orange tröja från Lacoste - 2

Orange tröja från Lacoste

Storlek: M
Märke: Lacoste
Färg: Orange
Skick: Bra skick

90 SEK

Beskrivning

Säljer en snygg senapsgul/ orange tröja från Lacoste med v-ringning och det klassiska krokodilmärket på bröstet. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för höst och vår. Passar både till jeans och chinos för en avslappnad look.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
Grå stickad kofta - Grå kofta från bikbok, samma som den på bilden🤍
Beige stickad kofta från Lindex - Säljer den populära koftan från Lindex som är helt slutsåld❤️🩷❤️ Den är i jättefint skick och säljer endast då den tyvärr inte kommer till användning längre!💞 Hade inte jättebra ljus på min bild men färgen är som första bilden!
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
& Other Stories - Tröja från & Other Stories med rund hals och ribbade muddar vid ärmslut och runt hals. Enkel design utan mönster eller detaljer som passar till varje tillfälle!
Intimissimi lace top - Intimissimi lace top i färgen Shell beige blend. Tröjan är i stl S och är i nyskick🫰🏼