Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit Palm Angels hoodie med nallebrodyr - Vit hoodie från Palm Angels med stor broderad nalle på bröstet. Tröjan har huva med snörning där Palm Angels-loggan är tryckt på snörena och en klassisk känguruficka framtill. Oversized passform och mjukt bomullsmaterial gör den både snygg och bekväm. Den är i storlek M och helt oanvänd.
Vit hoodie från Palm Angels - Säljer en vit hoodie från Palm Angels med stor svart logga på ryggen och mindre logga framtill. Tröjan har huva med snörning och en klassisk känguruficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en snygg och clean look.
Vit hoodie från Palm Angels - Säljer en vit hoodie från Palm Angels med svart text på framsidan och en söt nalle med flagga på baksidan. Hoodien har en stor ficka framtill och justerbar dragsko i huvan. Perfekt för en avslappnad stil!
Vit hoodie från Palm Angels - Säljer en stilren vit hoodie från Palm Angels med svart text på både fram- och baksidan. Hoodien har en klassisk passform med en stor ficka framtill och justerbar huva. Perfekt för en avslappnad look.
 Palm Angels hoodie vit ”ski club” - Säljer en clean helt ny vit hoodie från Palm Angels med svart text 'Palm Angels Ski Club' på bröstet och röd patch på ärmen. Klassisk känguruficka, huva och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en exklusiv look.
Vit Palm Angels hoodie med björn - Skaffa dig en vit hoodie från Palm Angels med ikoniskt björnmotiv framtill. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och broderad logga. Tillverkad i polyesterblandning, perfekt för dig som vill sticka ut med streetwear-vibe.
Palm Angels  - Palm Angels tröja som nu säljs för 600kr!. Inga defekter på tröjan och är i storlek L. Skicka meddelande till mig om det är något ni undrar över så svarar jag! 💫
Palm angels  - En ben vit Palm angels zip  med följer tags
Vit hoodie från Palm Angels
Vit hoodie från Palm Angels - 0 Vit hoodie från Palm Angels - 1 Vit hoodie från Palm Angels - 2 Vit hoodie från Palm Angels - 3

Vit hoodie från Palm Angels

Storlek: L
Märke: Palm angels
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit hoodie från Palm Angels med deras ikoniska logga tryckt både fram och bak. Hoodien har en klassisk passform med långa ärmar och en praktisk ficka framtill. Perfekt för en avslappnad look.färgen bak har släppt lite men inte mätbart alltså på texten

anna
anna
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Ljusblå stickad tröja - Supermysig ljusblå stickad tröja med loose passform och breda, halvlånga ärmar. Storlek S!!!❤️❤️