Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå hoodie från Replay - Snygg marinblå hoodie från Replay med dragkedja och huva. Stor logga och text på ryggen samt mindre Replay-tryck på bröstet.
Marinblå sweatshirt från Replay - Snygg marinblå sweatshirt från Replay med stort vitt tryck över bröstet. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en enkel men stilren look.
Marinblå sweatshirt från Replay - Säljer en väldigt snygg marinblå sweatshirt från Replay med broderad vit Replay League-text på bröstet. Tröjan har rund hals och är gjord i mjuk bomull, perfekt för kyligare dagar. Enkel design som funkar till jeans.
Marinblå kofta från Replay med dragkedja - Snygg marinblå kofta från Replay med hel dragkedja framtill och ribbad krage. Ärmarna är långa och ena ärmen har en cool ficka med dragkedja. Materialet är stickad bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och funktion.
Blå hoodie från Replay - Säljer en blå hoodie från Replay med vit logga framtill. Tröjan har huva och en klassisk passform, perfekt för en avslappnad stil. Snygg och enkel att matcha med det mesta. Köpt på plick inte använd mycket
Marinblå hoodie  - Fint skick! Den är använd en del men inget synligt slitage. Strl M men liten i storleken så passar ca s (170-175 cm)  Axlebredd 49 cm Längdmått 66 cm
Marinblå hoodie från GANT - Säljer en marinblå hoodie från GANT med broderad logga och sköld på bröstet. Tröjan har huva, magficka och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad stil och enkel att matcha med jeans eller joggers.
Marinblå hoodie från Lacoste - Snygg marinblå hoodie från Lacoste med dragkedja och klassisk krokodillogga på bröstet. Tröjan har huva, ribbade muddar och gröna detaljer vid kragen. Tillverkad i mjuk bomulls- och polyestermix för skön känsla. Har ni frågor eller tankar så är det bara att skriva, priset kan diskuteras!
William Thonell

Marinblå hoodie från Replay

Storlek: XS
Märke: Replay
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg marinblå hoodie från Replay med stor vit logga framtill. Tröjan har huva med snörning och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig stickad tröja från h&m med stor text på där de står Paris. Knappt använt och säljer för jag inte använder den💞
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå finstickad tröja - Snygg mörkblå långärmad topp med breda muddar och markerad midja. Toppen har en djup v-ringning i ryggen, slutsåld i s, xs i butik.
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Vit stickad tröja med hålmönster - Säljer en vit stickad tröja med hålmönster och rund hals. Tröjan har trekvartsärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Svartvit stickad tröja från VILA - Säljer en fluffig stickad tröja från VILA i storlek S. 🖤
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Snygg beige stickad tröja från Zara med korta ärmar och coolt knytband i midjan. Rund halsringning och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg med en twist.
Fodrad zip hoodie - Snygg fodrad zip hoodie, perfekt nu till hösten🍁| Storlek M | Mycket bra skick✅|