Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie från Puma - Säljer en svart hoodie från Puma i storlek S. Den har en dragkedja framtill och en stor Puma-logga i vitt på bröstet. Perfekt för en casual look eller träning. Den är i bra skick och superbekväm!
Svart hoodie från Puma - Säljer en svart hoodie från Puma med det klassiska logotyptrycket i vitt på framsidan. Tröjan har en stor ficka framtill och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå hoodie från Puma - Säljer en grå hoodie från Puma med dragkedja och svart logga på bröstet. Tröjan har en bekväm passform med långa ärmar och en praktisk huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Puma hoodie - Fin puma hoodie, bra skick, stl S
Svart hoodie från Puma med logoband - Svart hoodie från Puma med vit logga på bröstet och vita band med Puma-tryck längs ärmarna. Tröjan har huva med snörning, hel dragkedja och ribbade muddar. Perfekt för chill eller träning, snygg streetstil och bekväm passform.
Orange hoodie från Puma - Säljer en snygg orange hoodie från Puma i storlek XS.. Den har en stor logga på framsidan och en praktisk magficka. Perfekt för höst och vår, och den är superbekväm med sin mjuka bomullskänsla. Passar både till vardags och chillkvällar. 🧡
Cici
Cici
Puma hoodie
Puma hoodie - 89 Puma hoodie - 90 Puma hoodie - 91

Puma hoodie

Storlek: S

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Mysig hoodie från Puma. Köpt i storlek M men sitter som XS/S. Knappt använd så i fint skick. Cirka 400kr i nypris. Kan mötas upp var som i Skåne annars står köparen för frakt!❤️ Hör av dig för mer info/bilder. Pris kan diskuteras

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Olivgrön fluffig stickad tröja XS - Supermjuk och fluffig olivgrön stickad tröja från Stockholm Studio. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager på lager under kyliga dagar. Den har en oversized känsla och är gjord i ett gosigt material som håller dig varm.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige ribbad kofta med offshoulder - Superfin beige ribbad kofta med offshoulder- look (detta är inte mina bilder utan hon ja köpte koftan först av) storleken är m men sitter som en xs-s💕💕
trendig randig kofta - supersnygg oversized randig kofta som knappt är använd, den är något nopprig men jag tror att den ska vara lite så💓skriv vid frågor, pris kan diskuteras 💞💞
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Vit stickad tröja med kabelmönster - Säljer en vit stickad tröja med snyggt mönster. Den är från Gina tricot young i storlek 158/164 vilket motsvar xs. Säljer då den inte längre kommer till användning. Pris kan sikuteras🩷