Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Marinblå Raffe half zip ! - Säljer en stilren svart tröja från Polo Ralph Lauren i storlek S som aldrig kommit till användning. Köptes för 2200kr på pondus och använts 2 gånger. Skriv för fler bilder 😄
Raffe halfzip grå  - Tjabba! Säljer en fet raffe halfzip i storlek S. skick 10/10.
Raffe tröja  - Tjena! Säljer en unik tröja från Ralph lauren med krage. Tröjan är oanvänd och riktigt fet.
Raffe half zip - 🔵Ralph lauren chaps half zip i okej skick, storlek XL, hör av er vid funderingar 🤝
Jättesnygg raffe halfzip!! - Hej! Säljer en supersnygg halzip från Ralph Lauren. Tröjan är i 8,5/10 skick och passar för folk runt 175 men det är inte så exakt. Tröjan är otroligt stilren och har en super snygg vit färg som får den att passa för både vardag och formella aktiviteter. Super bra för våren och sommaren!! Skriv bara om ni har några frågor och pris kan såklart diskuteras:)
Polo zip - Skriv om frågor
Zip hoodie - Säljer nu min zip hoodie från Ralph lauren, fick i 19 års present köpt på Nk i Göteborg. Knappt använd, 10/10 skick. Nypris 2295kr. Hör av dig om du är intresserad!
Zip hoddie - En hoddie
Jon Halvarsson

Raffe zip

Storlek: 10-12y
Märke: Ralph Lauren

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fet raffe zip till lite kyligare dagar. Passar ungefär 155-165. Ställ så många frågor vill!!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗