Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå dress från Ralph Lauren - Säljer en stilren grå hoodie och byxor  från Ralph Lauren med dragkedja och huva. Tröjan har det klassiska Ralph Lauren-logotypen broderad på bröstet. Perfekt för en avslappnad look.
Ralph lauren  - Storlek M Aldrig använd så skicket är 10/10
Ralph Lauren  - Fin tröja, bra skick i storlek 140, t-shirt kvalitet med lång ärm
Ralph Lauren  - Hej säljer en stilren vit tröja från Ralph Lauren. Tröjan har en klassisk huva och är lång ärmad. Storlek: M men passar S. Vid minsta fråga eller fundering är det bara höra av sig!
Ralph Lauren Leverantörer - 13 st fungerande ralph lauren leverantörer. Samma som Nordic resell säljer. Pris: 99 kr.
Ralph Lauren - Sweatshirt  - Ralph Lauren sweatshirt i grym kvalité. Fick den som present från min vän som köpte den på stor rea utomlands - kvitto finns ej. QR-koden på insidan går direkt till Ralph Laurens hemsida och den är helt ny. Superren modell, passar till allt.  Pris kan diskuteras
Ralph lauren tröja - SÅ SÖT Ralph lauren tröja i Stl L då den sitter lite oversized, den är i superfint skick då jag knappt använt den.😍nypris ligger runt 2500 men jag säljer för 399! Tar gärna emot tipsförslag💕💕💕
Ralph Lauren sweater  - Säljer en stilren beige tröja från Ralph Lauren med klassisk rund hals och broderad röd logga på bröstet. Tröjan är långärmad och har ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar enkel och tidlös stil.
Stockholmskläder
Stockholmskläder
Ralph lauren dress
Ralph lauren dress - 89 Ralph lauren dress - 90 Ralph lauren dress - 91

Ralph lauren dress

Storlek: KIDS L
Märke: Ralph Lauren

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jag vill sälja denna då det är väldigt litet för mig. Storlek L i barn (14-16år/170-175), köpt på Kidsbrand store 2019 för ca 2000kr. Pris kan diskuteras.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Gina hoodie. Figurnära hoodie från Gina tricot i grått - Tröjan har långa ärmar och ribbad. Sitter tight men är väldigt stretchig. Jättefin tröja och jätteskönt material
Moncler cardigan - Knappt använd då den inte passar min stil längre, pris går att diskutera!❣️
Beige stickad hoodie - Säljer en beige stickad hoodie från Zara i storlek M. Köpt på plick men säljer då den tyvärr var för stor 💗 Första bilden är lånad. Pris kan diskuteras vid snabb affär 😊Kan även tänka mig att byta mot en mindre storlek
Beige kofta med volangkrage - Superfin beige kofta med grovstickat kabelmönster och stora volanger runt v-ringad hals. Koftan har knappar framtill och långa ärmar. 💕 det är ett litet hål på sidan av tröjan skriv privat för bild på detta
Vit stickad topp från H&M - Supersöt vit stickad topp från H&M med korta ärmar och rund hals. Tröjan har en ribbad struktur och en peplum-liknande volang nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil.
Svartvit stickad tröja & Other Stories - Säljer en fluffig stickad tröja från & Other Stories i storlek XS. Tröjan har ett coolt svartvitt mönster med breda diagonala ränder och rund hals. Materialet är mjukt och ger en mysig känsla, perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Brun stickad kofta från Zara - Supersnygg och trendig brun bolero från Zara. Använd en gång och är därmed i jätte bra skick. Pris kan diskuteras💗
Svart kofta med knappar - Svart kofta med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och nederkant samt knappar hela vägen upp❣️Gå in på bilden för bättre bild!!