Joel
Joel
Grå hoodie från Ralph Lauren
Grå hoodie från Ralph Lauren - 0 Grå hoodie från Ralph Lauren - 1

Grå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: M
Märke: Ralph Lauren
Färg: Grå
Skick: Nytt skick

650 SEK

Beskrivning

Säljer en stilren grå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och en liten broderad logga på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Den har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!