FyndHörnan
FyndHörnan
 Polo Ralph Lauren hoodie
 Polo Ralph Lauren hoodie - 0  Polo Ralph Lauren hoodie - 1  Polo Ralph Lauren hoodie - 2  Polo Ralph Lauren hoodie - 3

Polo Ralph Lauren hoodie

Storlek: M
Märke: Ralph Lauren
Färg: Marinblå
Skick: Mycket bra skick

649 SEK

Beskrivning

Snygg marinblå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk vit broderad logga på bröstet. Tröjan har huva, dragkedja framtill och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull som är skön att ha på sig. Självklart tvättas den innan den fraktas. Skriv gärna om du vill diskutera priset!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Virkad kofta i ullblandning  - En virkad kofta från Åhléns i storlek M. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Material: 50% ull, 50% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig svart stickad tröja från H&M med stort vitt PARIS-tryck på bröstet. Tröjan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look!💞💞Endast använd 1 gång
Mörkblå spetsblus från Intimissimi - Säljer en tunn och mörkblå blus från Intimissimi med v-ringad spetsdetalj framtill och vid ärmslut. Blusen är långärmad och har en lätt transparent look som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Cardigan - Kofta från cappuccini nypris 1150kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär🤍
Grå teddyjacka Abercrombie & Fitch XL - !första bilden är lånad!   Super fin zip står XL på lappen men passar mig som har XS/S då andra bilden är på mig❣️ hör av er för frågor
Marinblå stickad tröja från Ami - Marinblå Ami Paris tröja i storleken S. Den är helt och ny aldrig använd. Meddela gärna om du är intresserad
Kofta från Lindex  - Fin kofta från Lindex i storlek S/M, som ny endast använd ett fåtal gånger. Säljes för 340kr