Alla kategorier >
Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?

Ljusblå stickad tröja från Ralph Lauren
250 SEK
Beskrivning
Säljer en stilren ljusblå stickad tröja från Ralph Lauren i 100% bomull. Tröjan har ett klassiskt kabelstickat mönster och en broderad logotyp på bröstet. Perfekt för en avslappnad men ändå elegant look. Tror den är för tjejer för att den är kortare en vad den gråa polo tröjan jag säljer. Den här varan skulle vara perfekt som alla hjärtans dag present😉❤️
Nelson
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.