Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart stickad tröja - Säljer en svart stickad tröja. Storlek: M men passar även mig som har S🫶🏼🩷
Svart stickad tröja - En klassisk svart stickad tröja med rund halsringning och långa ärmar. Från & Other stories. Storlek M men passar mig som brukar att ha xs s på tröjor💞
Svart stickad tröja - Säljer en stilren svart stickad tröja i mycket bra skick. Perfekt för kyliga höst- och vinterdagar. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och rund halsringning. Passar både till vardags och lite finare tillfällen. Ett måste i garderoben! Använt sällan
Svart stickad tröja - Säljer denna sköna stickade tröja som är en bomullsblandning. Den är i storlek M och nypris ligger på 800kr. Har en defekt som man ser på sista bilden. Syns inte vid användning för lätt att fixa bättre. Skriv vid funderingar!
Svart stickad tröja  - En stilren svart stickad tröja med rund hals och långa ärmar. Tröjan har en normal passform och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar enkel och clean stil. Skriv vid funderingar🤝
Svart stickad tröja från H&M - Snygg svart stickad tröja från H&M med dragkedja vid halsen. Perfekt för kyliga dagar med sin ribbade krage och långa ärmar. En stilren och bekväm tröja för alla tillfällen.
Svart stickad tröja - Den har storlek s-m jag köpte den när jag hade s i storlek och passade även när jag hade M. En svart långärmad tröja från lindex i mjuk bomull. Skick 9/10 jag har använt den men den har inga hål eller slitningar
LoopCloset
LoopCloset
Stickad tröja svart
Stickad tröja svart - 89 Stickad tröja svart - 90 Stickad tröja svart - 91

Stickad tröja svart

Storlek: M
Märke: Zalando
Färg: Svart

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad tröja i svart, storlek medium. Använd men fortfarande i bra skick utan fläckar. Lite nopprig men inget som syns tydligt, skick 8/10. Buda eller köp direkt för 250kr, priset kan diskuteras privat. Nypris 600kr.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Olivgrön fluffig stickad tröja XS - Supermjuk och fluffig olivgrön stickad tröja från Stockholm Studio. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager på lager under kyliga dagar. Den har en oversized känsla och är gjord i ett gosigt material som håller dig varm.
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Svartvit fluffig stickad tröja - Säljer en stickad tröja från other storis med ett coolt svartvitt mönster i diagonal design. Tröjan är i mohair och i ny skick ( använd 1-3 gånger)  och har långärmade ärmar samt rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mjukt och skönt.
Brun Kofta vero Moda 2000s fall vibe - Jätte fin styleat med ett linne under.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige oneshoulder stickad topp från Nelly - Säljer en beige stickad topp från Nelly i storlek XS. Modellen är oneshoulder med korta ärmar och har en mjuk, lite fluffig stickad struktur. Ser ut som den mörkblå tröjan fast i begie.