Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Randig kofta från Massimo Dutti - Snygg randig kofta från Massimo Dutti i svart och vit med dekorativa knappar framtill. Koftan har två fickor och en klassisk design som passar perfekt för både vardag och mer uppklädda tillfällen. Använd vid få tillfällen, säljs pga att den blivit liten på mig.
Massimo dutti tröja - Köpt på plock
 kashmirtrjöa från Massimo Dutti - Halloj, säljer nu denna snygga full zip från Massimo dutti. Det är en Kashmir tröja som är otroligt snygg, den passar till både skolan o jobb men passar även toppen för en utekväll! Storleken är M men har krympt lite! Passar både M och S! Priset är inte hugget i sten!
Massimo Dutti - Strl 11/12 år Mycket fint skick
Träja Massimo dutti - Tröja från Massimo dutti köpt på Sellpy för 700kr
Beige kofta från Massimo Dutti - Säljer en stilren beige kofta från Massimo Dutti med svarta knappar och detaljer. Koftan har korta ärmar och en klassisk krage. Priset kan diskuteras 💗
Beige tröja från Massimo Dutti - Säljer en stilren beige glittrig tröja från Massimo Dutti. Tröjan har en v-ringad hals och långa ärmar, perfekt för en elegant och avslappnad look. Passar bra till både jeans och kjol. Skulle säga att den är en storlek S
Glittrig kofta  från Massimo Dutti - Säljer en glittrig kofta från Massimo Dutti i mörkbeige med paljettbroderier och pärldetaljer längs kanterna och axlarna. Den är lite tyngre då de är äkta metall paljetter.  Jackan har trekvartsärm och öppen front, perfekt för att lyfta vilken outfit som helst.
Randig jacka från Massimo Dutti
Randig jacka från Massimo Dutti - 89 Randig jacka från Massimo Dutti - 90

Randig jacka från Massimo Dutti

Storlek: M
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg randig kofta från Massimo Dutti i beige och svart storlek M. Den har korta ärmar och knappar framtill. Perfekt för vår och sommar med sitt stilrena mönster och bekväma passform💕

Elle
Elle
(4)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Hollister Cardigan  - Nu säljer vi en oerhört eftertraktad cardigan från Hollister!😍Skicket är ofantligt bra! Inga tecken på användning alls!🥇Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering!🎿🥳
Blå stickad cardigan - Otroligt snygg blå stickad cardigan med knappar. Priset kan såklart diskuteras!