Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ralph lauren denim supply  - Sweatshirt ifrån ralph lauren denim supply fint skick! Sparsamt använd.
Mörkblå hoodie Ralph Lauren Denim & Supply - PRISET GÅR ATT DISKUTERAS. En mörkblå hoodie från Ralph Lauren denim & supply. Hyfsat sällsynt då Ralph Lauren slutade med denim kollektionen ett bra tag sedan om jag minns rätt. Original priset ligger ungefär på 1500kr om jag minns rätt.Den är väldigt gammal men är i jätte bra skick. Den är endast använd ett fåtal gånger. Den är storlek M men den hade även passat dig som är över 170 cm lång.
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren med en liten broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad look. En liten defekt
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka. Perfekt för en avslappnad och snygg look. Storleken är M men den passar S och tröjan är helt oanvänd
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Mörkblå  hoodie från Ralph Lauren med stor vit broderad logga på bröstet , huva med snörning och mjukt bomullsmaterial.  Skick 9/10 varsamt använd. Skriv vid frågor! Inget pris satt!
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren. Den passar som m den är stor i storleken
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Väldigt eftertraktad hoodie från Ralph Lauren Denim & Supply med amerikansk flagga tryckt på bröstet. Tröjan har huva och är tillverkad i 100% bomull. Perfekt för en avslappnad stil. !(Storlek S men sitter som M)!
Mörkblå Ralph Lauren hoodie & byxor  - Säljer en snygg mörkblå hoodie med dragkedja och matchande byxor från Ralph Lauren. Båda plaggen har det klassiska Ralph Lauren-logotypen broderad på bröstet och benet. Perfekt för en avslappnad stil. Hör av dig om du endast vill köpa ett av plaggen.
SvartvitaArkivet

Mörkblå hoodie från Denim & Supply Ralph Lauren

Storlek: M

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tja! Säljer en sjukt fet vintage Ralph Lauren Hoodie i bra skick. Storlek M men passar S. Marinblå. Vid frågor är det bara att höra av sig

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Stickad kofta från Zara slutsåld rosa grön - Säljer en mysig stickad kofta med beige kropp och olivgröna ärmar och fickor. Koftan har svart kant längs knäppningen och kragen, samt två stora fickor framtill. Perfekt för dig som gillar chill och unik stil. Slutsåld as snygg kofta. Väldigt populär!!!❤️
Stickad tröja med halv polokrage och text   - En stickad tröja från sixty days i storlek S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Stickad tröja med text  - En stickad tröja från Lvcilia i storlek S (Uppskattad). Material: 100% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Stickad tröja med polokrage och text  - En stickad tröja från JS millenium i storlek ”TU”, vilket står för One size, jag på bild brukar ha S och är 165 lång. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!