Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa juicy set  - Nytt sett storlek M, i bra skick . Nypris: 2,300kr
Juicy set rosa äkta - Juicy set me några minimal defekter, de e lite fläckar på insidan på byxbenet men de e ingenting som går o se när man har de på sig, en liten minimal svart fläck som man inte lägger märke till sen hålet i fickan går lätt o sy igen för hand eller med symaskin
Juicy couture Rosa set - Köpt på pondus i Karlstad. Storlek M
Rosa velour set från Juicy Couture - Säljer en ikonisk rosa hoodie från Juicy Couture i mjuk velour. Tröjan har dragkedja framtill, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som älskar 2000-talsvibbar och vill ha en comfy men snygg look.
Mjuk rosa set från Juicy Couture - Säljer en supermjuk rosa hoodie från Juicy Couture. Perfekt för en avslappnad look med dragkedja och huva. Den har en klassisk design med ribbade muddar och en broderad logga på bröstet.tröjan är i storlek xs och byxan är s (säljer för att ja fick den i jul men gillar inte juicy
juicy couture set rosa  -  Har haft länge använder använda inte är i  jättebra skick Skriv gärna om intresserad💋 jag säljer hela setet
Juicy couture set  - Säljer nu mitt fina set från juicy, tröjan är storlek M och byxan är storlek S. Inga flaws eller defekter såsom tappade pärlor eller liknande, styckvis kostar plaggen 450kr men 800kr får båda tillsammans.
Juicy couture set - Säljer nu mitt juicy couture set är knappt använt alla stenar osv sitter kvar inget slitage har mest bara legat i min garderob passar storlek s/xs använt Max 1-2 ggr därav priset
Rosa Juicy-Set
Rosa Juicy-Set - 89 Rosa Juicy-Set - 90 Rosa Juicy-Set - 91

Rosa Juicy-Set

Storlek: S & M
Färg: Rosa

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Rosa Juicy-Set ifrån Juicy Couture. (Inte vida i benen, syns på bilden) Storlek: S i byxa & M i tröja 🩷

Emma Florin
Emma Florin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Overshirt från uniqlo - Snygg overshirt som är perfekt för kallare väder eller vår dagar
Figursydd tröja i ullblandning  - En stickad tröja från HM i storlek S. Material: 42% ull, 30% akryl, 28% alpacka. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!