Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Collegetröja  - Jag säljer denna fina collegetröja med tryck ifrån Ginatricot, skriv privat för fler bilder!
Collegetröja - En beige collegetröja som det står Utah på.
Samsoe Samsoe cardigan  - Snygg olivgrön tröja med dragkedja från Samsøe Samsøe. Den har en klassisk krage och en praktisk bröstficka. Perfekt för en stilren look.
Samsoe samsoe zip - Stilig samsoe samsoe sparsamt använd i mycket bra skick zip nypris 1500 kr
Samsoe samsoe tröja - Hej, säljer nu min samsoe samsoe tröja i beige eftersom den ej passar mig längre! Condition är: 8/10 Hör av dig om du har några frågor!
Ellas Garderob
Ellas Garderob
SamsoeSamsoe Collegetröja
SamsoeSamsoe Collegetröja - 89 SamsoeSamsoe Collegetröja - 90

SamsoeSamsoe Collegetröja

Storlek: S/M
Färg: Beige

400 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En så fin collegetröja från SamsoeSamsoe i beige🤎🩷🤍 Den är använd en enstaka gång och köpt för ca 1200kr. Enligt lappen är den i storlek XL men skulle mer säga en S/M! Den har en boxig-modell och är fluffig/mjuk inuti😊

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svartvit randig kofta med knappar - Säljer en svartvit randig kofta med v-ringad hals och tre stora knappar framtill. Koftan har två små fickor och är stickad i mjukt material. Passar perfekt till jeans och har en loose fit som ger en chill vibe.
Mohair tröja hm  - Säljer nu min så otrooooligt snygga och unika stickade tröja i mohair!! Tröjan är från hm och finns inte att köpa längre!!!  💞💞
Mörkbrun kofta  - Mysig mörkbrun kofta från Gina Tricot med v-ringning och knappar framtill. Koftan är stickad och har långa ärmar med lätt puffad form. Perfekt för att ge din outfit en chill och trendig vibe. Slutsåld!!!
Ljusrosa fluffig kofta från Lindex - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta från Lindex med långärmad design. Koftan är stickad och har en öppen front utan knappar, perfekt med ett vitt linne under. Den fluffiga känslan gör den extra mysig.Lite knottrig men det syns bara nära enligt mig.
Grå polotröja från H&M - Mysig grå polotröja från H&M med ribbad hög krage och breda muddar vid ärmslut. Tröjan har en loose passform och är stickad i mjukt material, perfekt för kyliga dagar. Enkel att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Beige stickad polotröja  - Säljer min jättefina och populära tröja från Zara😍 nästintill oanvänd och i nyskick💕pris går att diskuteras!!
Créme vit hoodie från Hollister  - Mysig vit hoodie från Hollister med blå broderad logga och dragkedja framtill. Fodrad med fluffigt teddyfoder. Passar perfekt till hösten och vintern nu!
Ljusrosa fluffig kofta från Lindex - Supermjuk och fluffig ljusrosa kofta från Lindex Koftan har en loose passform och är tillverkad i ett stickat material som känns extra mysigt. Perfekt för att addera lite färg till din outfit. Köpt från plick men säljes då den inte passade mig💕Men är i väldigt fint skick❤️