Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie från Oscar Jacobson - Säljer en stilren grå hoodie från Oscar Jacobson. Tröjan har en ribbad kant vid ärmslut och nederkant samt knappar vid halsen för extra stil. Perfekt för kyliga dagar. Skriv vid frågor
Grå tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren grå tröja från Oscar Jacobson. Den är gjord i merinoull och är i toppskick. Säljs då jag växt ur den. Pris kan diskuteras! Hör av er vid funderingar
Grå Oscar Jacobson tröja - Tunn grå Oscar Jacobson tröja i väldigt bra skick, storlek M, normal i storleken. Skriv om ni har frågor eller vill ha fler bilder!
Grå tröja från Oscar Jacobson - Säljer en stilren grå tröja från Oscar Jacobson. Tröjan är endast använd ett fåtal gånger. Halsen är väldigt rundad. Storlek M och säljs för 400. Hör av er vid intresse!
Grå ulltröja Oscar Jacobson - Snygg Grå stickad tröja från Oscar Jacobson i ull. Klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för dig som gillar stilrena och bekväma plagg. Made in Italy och passar dig som vill ha en tidlös look.
Grå pikétröja från Oscar Jacobson - Snygg och stilren grå pikétröja från Oscar Jacobson. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage med knappar framtill. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Skicket är bra!  // Svéd Resell
 Oscar Jacobson - Säljer en stilren grå tröja från Oscar Jacobson i storlek S-M Tröjan har en v-ringad design och är tillverkad i ett mjukt material som passar perfekt för kyligare dagar. Perfekt för dig som gillar klassisk stil.
Grå tröja från Oscar Jacobson - Säljer en snygg och stilren grå tröja från Oscar Jacobson. Tröjan har en dragkedja framtill och en hög krage som ger en sportig look. Den är långärmad och tillverkad i ett mjukt och bekvämt material, perfekt för både vardag och träning. Tröjan är i nyskick och har en normal passform.
Herr Garderoben

Grå pikétröja Oscar Jacobson

Storlek: M
Färg: Grå
Skick: Mycket bra skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en grå pikétröja från Oscar Jacobson. Storlek M. 100% merinoull. Tveka inte på att kontakta för ytterligare frågor!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Randig polotröja Second Female - Perfekt tröja till hösten. Nypris 2199
Zara tröja - Mysig grå stickad tröja från zara med rund hals och breda ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Modellen är loose fit och har långa ärmar, perfekt att slänga på sig när det är kyligt ute. Passar lika bra till jeans som till kjol.
Polotröja  - Säljer en svart stickad polotröja med vita snörningsdetaljer längs kragen och ärmarna. Tröjan har grov ribbstickning och lång ärm och krage. Använd 1-3 gånger köpt på vero moda
Marinblå hoodie från Hollister - Säljer en marinblå hoodie från Hollister med vit fluffig huva och broderad logga på bröstet. Tröjan har dragkedja, snörning vid huvan och två fickor framtill. Perfekt för dig som gillar en chill och snygg stil.
Vit stickad polotröja med vida ärmar i ullmix - Supermysig vit stickad polotröja med bred ribbad krage och korta, vida ärmar. Tröjan har ett diskret hålmönster på ärmarna och är tillverkad i en mjuk blandning av ull, akryl och polyamid. Ingen storleksetikett men den passar som en S.
Grå stickad cardigan  - Säljer en grå stickad hoodie från Hudson & Rose. Modellen är 172 och 70kg och som ni ser är tröjan för liten. Priset är diskuterbart. Skriv vid minsta fundering!
Svart kofta från Gina Tricot - Säljer en svart kofta från Gina Tricot med v-ringad hals, tre stora knappar framtill. Den är ny och aldrig använd. Storlek S men passar även en XS. nypris 459, mitt pris 320
Stickad kidta grå - Super snygg kofta🙌🏼❤️