Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå tröja med knappar - Jättefin och mjuk tröja från Lindex. Har snygga detaljer längst ner på armarna. Sparsamt använd💗
Blå tröja med knappar - Snygg blå tröja från Zara med långa ärmar och dekorativa knappar vid ärmsluten. Perfekt för en stilren look.
Blå tröja med knappar - Säljer en snygg blå tröja med långa ärmar och dekorativa knappar vid ärmsluten. Perfekt för både vardag och fest! Tröjan är i ett mjukt material. Hör av dig vid intresse! 💙
Blå kofta med knappar - Säljer min blå kofta från hm. Använd fåtal gånger och därmed i väldigt fint skick!!💙
Blå kofta med knappar - Snygg blå kofta med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager och har en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol.
Blå långarmad tröja med knappar - Säljer min fina blåa tröja från Gina Tricot, bara använd ett få tal gånger 🤎 tröjan är i storlek M men skulle säga att den passar S också 😊 Dm för fler bilder!
Mörk blå tröja med knappar från H&M - Säljer en stilren mörk blå tröja från H&M i storlek M. Tröjan ganska liten i storlek då jag brukar ha XS/S. Tröjan har långa ärmar och dekorativa knappar på axeln som ger en extra touch. Perfekt för en enkel och elegant look.
Blå kofta med knappar - Super söt kofta
Blå tröja med knappar fram
Blå tröja med knappar fram - 89

Blå tröja med knappar fram

Storlek: M

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Blå tight tröja i storlek M från shein.

claraedmaan
claraedmaan
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Mörkblå fluffig kofta från Le Magda - Använd 2 gånger, så är som ny💓 Supermysig mörkblå kofta från Le Magda med fluffig känsla och snygga pärlemorknappar framtill. Koftan har långärmade, lite loose ärmar och är stickad i ett mjukt material som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en topp för en cool look.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Hollister tröja! - Säljer en grå kofta/tröja från hollister i storlek XS, passar även S.💗
Stone island tröja  - Fet stone island tröja i storlek 170cm, säljer den för att den är för liten. Passar skit bra med gråa eller svarta jeans. Hör av dig vid funderingar!