Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit och röd randig tröja från Neonoir - Säljer en superfin vit tröja med röda ränder. Den har en avslappnad passform och långa ärmar, perfekt för en chill dag. Materialet känns mjukt och skönt mot huden. Passar perfekt till jeans för en casual look. Hör av dig om du är intresserad! 😊
Rödrandig tröja❤️ - Säljer nu min röd och svartrandiga tröja som tidigare vart en favorit men nu inte riktigt kommer till användning. Tröjan är köpt på secondhand för 100 kr och därav ett lägre pris. Förövrigt ett superskönt och stretchigt material. Eftersom den är ganska tajt i passformen går det även att vika upp den om man exempelvis vill ha den kortare.❣️🤩.  !KÖPARE STÅR FÖR FRAKT!
Vit & röd randig tröja - Tingad!       Vit & röd randig långärmad tröja från Zara. Knappt använd. Super snygg med skjorta under!
Svart långärmad tröja med röd rand (Hugo) - Svart långärmad tröja från hugo med en bred röd rand över bröstet och ärmarna. Framsidan har ett grafiskt vitt tryck och en liten röd detalj på ärmen. Tröjan har rund hals och är i mjuk bomull, perfekt för en cool streetstyle.
Röd randig tröja  - Säljer min jättefina tröja från FOREVER 21! Den sitter ganska tajt men är väldigt bekväm! Väldigt stretchigt material och formar kroppen väldigt fint! Har endast använt denna tröjan till julavslutning en gång i ca 3 timmar. Går inte längre att få tag i butik! Pris kan diskuteras! Står ej för frakt 💕
Svart och röd randig tröja - Svart och röd randig tröja köpt i paris
Röd randig tröja från Lacoste M passar också s - Säljer en röd tröja från Lacoste i storlek M med svarta och en vit rand över bröstet. Klassisk krokodil-logga broderad på vänster sida. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Perfekt för dig som gillar sportig och stilren look.
Snygg rödrandig tröja!
Snygg rödrandig tröja!  - 89 Snygg rödrandig tröja!  - 90 Snygg rödrandig tröja!  - 91

Snygg rödrandig tröja!

Storlek: S
Märke: H&M
Färg: Vinröd

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En röd-och vitrandig tröja från HM med urringning i ryggen. Supersnygg och väldigt bekväm. I nyskick!

Anna Eriksson
Anna Eriksson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Mörkblå fluffig kofta från Le Magda - Använd 2 gånger, så är som ny💓 Supermysig mörkblå kofta från Le Magda med fluffig känsla och snygga pärlemorknappar framtill. Koftan har långärmade, lite loose ärmar och är stickad i ett mjukt material som ger en chill vibe. Perfekt att slänga över en topp för en cool look.
Oscar Jacobson hoodie - Tja. Säljer denna Kashmir/ullblandnings hoodien från Oscar Jacobson. Storlek S. Den är i extremt fint skick, utan några defekter. Tveka inte på att ställa frågor! 🙌
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.
Hollister tröja! - Säljer en grå kofta/tröja från hollister i storlek XS, passar även S.💗