Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Slutsåld tröja från GINA  - Säljer en svart stickad tröja med vita sömdetaljer längs ärmarna, virkat i tyget. Den är helt slutsåld på hemsidan. Storlek S💜Pris kan distribueras:)
Vit kofta från Gina Tricot (slutsåld) - Superfin vit/beige kofta med v-ringning och sned knäppning framtill vilket är en snygg detalj på en så simpel tröja. Koftan är ribbad nedtill och är lite tajtare nedtill och tröjan har även långa ärmar. Jag har aldrig använt tröjan då jag beställde den men den passade ej så har inte skickat tillbaka. En väldigt fin tröja nu till hösten 💗
Slutsåld Grå kofta från Gina Tricot - Snygg grå kofta från Gina Tricot med v-ringad hals och stora knappar framtill. Modellen är croppad och har långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Mjuk stickad kvalitet som är perfekt för lager-på-lager under hösten och vintern.
Slutsåld gina stickad tröja - Beige/vit stickad tröja från gina som vart väldigt populär och nu slutsåld! bara använd 2 gånger eftersom jag skulle behövt en annan storlek🥲
Svart slutsåld kofta - Säljer en stilren kofta från Gina Tricot i både svart och offwhite. Koftan har rund halsringning, lång ärm och stängs med en knapp upptill. Den är stickad i mjukt material och har ribbade kanter för en clean look. Kotan är i svart!💓 använd ca 2 gånger!
Grå slutsåld Gina tröja - Säljer denna super fina stickade tröjan från ginatricot som är helt slutsåld i grååå🥹💖🥰😝den är andvänd endast 2 gånger och gästade för denna TikTok på bilden
Stickad slutsåld kofta från Gina!! - Som ny, använd en gång!
Nikki larsson🐳
Nikki larsson🐳
Slutsåld gina kappa
Slutsåld gina kappa - 0 Slutsåld gina kappa - 1 Slutsåld gina kappa - 2

Slutsåld gina kappa

Storlek: XS
Märke: Gina Tricot
Skick: Nytt skick

180 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Xs men passar s Snygg svart omlottkofta från Gina med vita kontrastsömmar. Koftan har långa ärmar och en stilren design som passar perfekt för kyligare dagar. Perfekt för dig som vill ha något både bekvämt och trendigt.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med v-ringning - cider - Superfin tröja köpt på cider. Men inte riktigt min stil. Köptes för ca 350 med frakt. Använd 1 gång.
Abercrombie & fitch zip med foder  - En zip från Abercrombie & fitch i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Shaped Button Blouse - Högst bud 180kr  Säljer denna blus/kofta i vin röd färg. Lite större i storleken men figursydd. Jättefin färg till jul.  Skickar samma dag 😊
Beige stickad tröja från Kappahl - Mysig beige stickad tröja från Kappahl med lång ärm och loose passform. Tröjan har vita dekorativa sömmar längs ärmar och nederkant som ger en chill vibe. Rund halsringning och mjukt material som passar perfekt för kyliga dagar.
 tröja Massimo Dutti - Mörk svart stickad tröja från Massimo Dutti i mjuk ull och kashmirblandning. Rund hals med ribbad kant och långa ärmar. Enkel och stilren design som funkar till allt. Perfekt för dig som gillar klassiska och bekväma plagg.
Pretty Flowers tröja - Säljer eller BYTER mot den virala H&M bodyn shape i BRUN! (Storlek S)🤎🤎 denna tröja är så eftertraktad då den inte längre säljs, står ej storlek men passar mig med XS🤗🤗
Ljusgrå croppad hoodie - Säljer en ljusgrå croppad hoodie med huva och långa ärmar. Tröjan har en relaxed passform och är tillverkad i mjukt material, perfekt för chill dagar. Enkel och stilren design utan tryck eller detaljer.
Kort kofta - En kortare kofta som går att ha med ett snyggt linne under. Aldrig kommit till användning för mig därav nyskick