Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd hoodie från Replay med huva - Röd hoodie från Replay med dragkedja och svart logoband längs öppningen. Tröjan har huva med snörning, mjuk fleece på insidan och en patch med Replay-logga på ärmen. Perfekt för chill dagar och streetstyle.
Sellsynt Röd hoodie från Replay med tryck - Riktigt snygg röd hoodie från Replay med stort REPLAY-tryck på bröstet och texten EIGHTYONE på huvan. Klassisk känguruficka med knappar och justerbar snörning i huvan. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut.
Röd och blå sweatshirt från Replay - Snygg röd och blå sweatshirt från Replay med stort tryck på bröstet och en cool logotyp på ärmen. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en bold färg.
Replay hoodie  - En jätte fin mörkgrön replay sweatshirt i limiter edition som säljs för den aldrig kom till användning. Nypris: 1000kr Mitt pris: 400kr
Replay hoodie - Säljer en stilren vit hoodie från Replay med dragkedja och känguruficka. Den har en liten logotyp på bröstet och är perfekt för en avslappnad look. Huvan ger extra komfort och stil. Skick 9/10 sjukt fet nu till våren/sommaren. Kontakta mig om du har några frågor//Maximilian😁
Replay Hoodie - Snygg grå hoodie från Replay med vit logga på bröstet och tryck längs ena ärmen. Tröjan har en luva med vita snören. Perfekt om du vill ha en enkel men stilren look.
Röd hoodie från Hoodrich - Säljer en röd hoodie från Hoodrich med vit logga på bröstet. Tröjan har huva och stor magficka. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en skön och snygg tröja.
Grön hoodie från Replay - Snygg grön hoodie från Replay med svart och vit text på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och justerbar huva med snören. Perfekt för en avslappnad stil. OBS FÄRGEN PÅ TRÖJAN SER INTE UT SÅDÄR! Mer bilder kan skickas vid köp!
Röd hoodie från Replay
Röd hoodie från Replay - 89 Röd hoodie från Replay - 90 Röd hoodie från Replay - 91 Röd hoodie från Replay - 92

Röd hoodie från Replay

Storlek: XS
Märke: Replay
Färg: Röd
Skick: Mycket bra skick

140 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg röd hoodie från Replay i grymt skick. Perfekt för höst och vår, och den är superbekväm med sin normala passform. Huvan är ett extra. Tröjan säljs inte längre online😁Tröjans cond är 9/10, knappt använt den. Passar perfekt.

Oliver
Oliver
(3)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun kofta - Så himla poppis kofta i grövre material!! Så fin🩷🩷🤩
Beige kofta med knappar från Gina Tricot - Snygg beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har en djup v-ringning och dekorativa tygklädda knappar framtill. Den är stickad och figursydd med långa ärmar samt markerade axlar, passar perfekt under hösten och våren.
Lindex kofta  - Fint skick storlek xs/s
Brun ribbad kofta med v-ringning - Säljer denna helt slutsåld kofta från gina tricot. Inte använd mer än 3 gånger 🙏🏼🥰
& other stories kofta - Slutsåld och eftertraktad kofta💞
Stickad tröja med kontraster från Zara - Jättesnygg tröja från Zara med svarta kontraster. Kliar eller sticks inte!🤎
Beige polotröja - Säljer en beige polotröja i bra skick
Bikbok zip tröja  - Mysig grå stickad kofta med dragkedja framtill och långa ärmar, sitter som S. Inga defekter, nypris 399kr