Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Kofta - Fin Lindex kofta som är använd 1 gång 💗💗
Kofta - Kofta från Gina Tricot i mjukt velourtyg som använts ett fåtal gånger så i nyskick och inga defekter förutom att snörerna saknas💗 Nypris är 250kr o den är i XXS fast passar XS🫶
Kofta - Superfinn grå kofta med detaljer på axlarna. Vissa har lossnat men inte alls något man tänker på!🦢
Kofta - Kofta från tally Weijl  använd bara en gång, normal i storlek och i mycket bra skick. Färgen är mellan vit och svart
Kofta - Kofta aldrig använd, lappen står kvar. Är normal i storlek, lite silvrig vid armarna.
Kofta - Kofta i fint skick, sidorna är lite längre framme
Kofta - Säljer en jätte fin polo kofta i strlk xs med en liten fläck som inte går bort(se bild)
Kofta - Säljer denna snygga kofta den hm!
Söt kofta
Söt kofta - 89 Söt kofta - 90

Söt kofta

Storlek: XS
Färg: Grå

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå söt stickad kofta från Rosebud, volanger ner till och i ärmarna🩷 Orginalpris ca 900kr🌟

Nicole⚡️💧🫐🍦💛
Nicole⚡️💧🫐🍦💛
(20)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Intimissimi tröja - Jättefin köpt på Vinted men kom aldrig till användning!
Beige stickad tröja från Zadig Voltaire med text  - Säljer en beige stickad tröja med svart text 'ROCK' framtill. Tröjan har långärmad design och rund hals. Perfekt för dig som gillar en enkel men cool stil. Passar till jeans eller kjol för en avslappnad look.
Beige omlottkofta från Gina  - Säljer en beige omlottkofta från Gina med v-ringad hals och snygga knappar längs sidan. Koftan är stickad i mjukt material och har långärmad passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Svart sweatshirt från Isabel Marant - Cool svart sweatshirt från Isabel Marant Étoile med stort beige logotryck framtill. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt till jeans för en avslappnad look.
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Grå kofta med stora knappar - Ifrån Gina! Tycker personligen in te jag passar i grå!
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad