Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Knyt tröja  - Vit knyttröja från Gina
Vit knyt tröja - Köpt från Gina tricot för 300kr, fint skick
Vit långärmad tröja med nitar och knyt - Säljer en vit långärmad tröja med coola silverfärgade nitar längs halsringningen och unik knytning i ryggen. Tröjan har en loose passform och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och vill sticka ut.
En knyt tröja från lager  - En vit knyt tröja från lager 157 i storlek L. Använd några gånger.
Vit tröja med knyt från Gina tricot  - Super fin tröja med knytning framtill 💕
Vit tröja med knyt - Säljer en mysig vit tröja med knyt framtill. Tröjan har långa ärmar och är perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren design som passar till det mesta.
Vit tröja med knyt från Gina Tricot - Säljer en stilren vit tröja från Gina Tricot med knyt framtill. Tröjan har långa ärmar och en enkel design som passar perfekt till olika tillfällen.  Perfekt för dig som gillar en minimalistisk stil. Nyskick, enbart testad❣️
Stickad tröja med knyte
Stickad tröja med knyte - 89 Stickad tröja med knyte - 90 Stickad tröja med knyte - 91 Stickad tröja med knyte - 92 Stickad tröja med knyte - 93

Stickad tröja med knyte

Storlek: M
Märke: Arket
Färg: Vit

550 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stickad tröja från arket! Siden snöre som man kan knyta och justera själv

L 💞⚡️🙌🏼👩‍🎤
L 💞⚡️🙌🏼👩‍🎤
(83)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svart spetsblus från Gina Tricot XS - Supersnygg svart blus i spets från Gina Tricot. Transparent med blommigt spetsmönster, v-ringning och knappar framtill. Långärmad och figurnära passform, perfekt att styla lager på lager eller som statement-piece.
Hollister zip  - En zip från Hollister i storlek M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kabelstickd kofta från John Henric - Säljer en mörkblå kabelstickad kofta från John Henric i storlek S. Koftan har snygg sjalkrage, fyra knappar framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för lager-på-lager och chill stil under höst och vinter.
Stone island tröja  - Fet stone island tröja i storlek 170cm, säljer den för att den är för liten. Passar skit bra med gråa eller svarta jeans. Hör av dig vid funderingar!
Ljusbeige omlottstickad tröja - Säljer en ljusbeige omlottstickad tröja med v-ringning och volangkant nedtill. Tröjan har lång ärm, knyt i midjan och öppen rygg för en snygg och trendig look. Perfekt att matcha med jeans eller kjol för en chill stil.