Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit omlottkofta med knyt och ribbad kant - Säljer en vit omlottkofta från Gina Tricot med snygg knytning i midjan och bred ribbad kant nedtill. Koftan har långärmade ärmar och är croppad i modellen, perfekt att styla med höga jeans eller kjol. Mjuk och skön bomullskvalitet.
Krämvit omlottkofta med knyt - Supersöt krämvit kofta med omlottkänsla och knyt framtill. Lätt strukturerat tyg som ger en chill och luftig vibe. Långärmad och perfekt att slänga över ett linne eller topp. Passar till både jeans och kjol för en effortless look.
Krämvit omlottkofta med knyt - Superfin krämvit omlottkofta från gina i ribbstickad bomull. Koftan har långa ärmar, v-ringning och knyt i sidan som ger en snygg och avslappnad look. Perfekt att slänga på sig över ett linne eller t-shirt. Original pris 500kr
Vit omlottkofta med snörning - Superfin vit kofta från Gina Tricot med snörning framtill. Denna är så fin nu till skolan och hösten. Perfekt att styla lager på lager för en clean look.
Vit omlottkofta - Säljer denna populära tröjan från Gina tricot. Storlek M men passar även S. Ny utan prislapp. Det går bra att använda köp nu💕
Beige omlott kofta med knyt - Helt ny Superfin beige omlott kofta med knyt i sidan och ribbade detaljer vid ärmslut och nederkant. Croppad modell med lång ärm, perfekt att slänga över en topp för en chill men ändå stilren look.
Vit omlottkofta från Gina Tricot - Mysig vit omlottkofta från Gina Tricot i ullblandning. Tröjan har långa ärmar, ribbade kanter och knytdetalj i midjan. Perfekt för lager-på-lager och en stilren look.
Vit omlottkofta med snörning - Super fin tröja med knytnibgar där framm feån gina💕
Vit omlottkofta med knyt
Vit omlottkofta med knyt - 0

Vit omlottkofta med knyt

Storlek: XS
Märke: Gina Tricot
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

120 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vit stickad omlott kofta med knyt från GinaTricot! Använd men fortfarande i mycket bra skick. Skriv privat för bilder på💞

Jonna Eriksson
Jonna Eriksson
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och svart på huvan och mudden. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snörning i huvan och ribbade muddar för extra stil.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
trekvarts stickad tröja ifrån nelly - trekvarts stickad tröja ifrån nelly! använd ett fåtal gånger och har inga defekter.
Marinblå Superdry hoodie XS - Snygg marinblå hoodie från Superdry med stor logga och japanska tecken på bröstet. Tröjan har huva med grova vita snören, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en cool look. Slim passform.