Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Selected Homme Overshirt  - S
Svart overshirt från Selected Homme - Snygg svart overshirt från Selected Homme med långa ärmar och knappar framtill. Två praktiska bröstfickor med knäppning ger en stilren look. Perfekt för lager-på-lager-stil.
Svart pikétröja från Selected Homme - Snygg svart pikétröja från Selected Homme. Perfekt för en stilren look med klassisk krage och korta ärmar. Tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm passform. Ett måste i garderoben för en tidlös stil. Väldigt bra skick har användt de. sparsamt så fortfarande väldigt bra skick skulle nästan säga att den fortfarande är typ helt som ny. köpt för cirka 400 på Jeansbolaget.
Svart pikétröja från Selected Homme - Säljer denna stilrena pikétröjan ifrån Selected Homme. Den har inga difekter eller hål i sig. Priset står inte skrivet i sten!!
Svart tröja från Selected Homme - Svart långärmad tröja från Selected Homme med ribbad struktur och krage. Tröjan har två dragkedjor framtill och är tillverkad i ett mjukt material. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg. Säljer den för att den är lite stor och inte kommer till användning. Storlek S (passar M) skick 9,5/10
Svart halfzip Selected Homme - Säljer nu en svart halfzip från Selected Homme. En snygg tröja i fint skick som passar till allt. Tröjan är i storlek Large. Kan gå ner i pris vid snabb och trevlig affär. Hör av er vid frågor!
Svart stickad tröja från Selected Homme - En stilren svart stickad tröja från Selected Homme i storlek XL. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar. Enkel och klassisk design som funkar till det mesta. PASSA SOM L!!
Svart pikétröja från Selected Homme - Säljer en stilren svart pikétröja från Selected Homme. Tröjan har en dragkedja framtill och korta ärmar, perfekt för en avslappnad look. Passar bra till både jeans och chinos. Storlek S men passar även M
Melker
Melker
Svart overshirt från Selected Homme
Svart overshirt från Selected Homme - 0 Svart overshirt från Selected Homme - 1 Svart overshirt från Selected Homme - 2 Svart overshirt från Selected Homme - 3 Svart overshirt från Selected Homme - 4

Svart overshirt från Selected Homme

Storlek: XL
Märke: Selected
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Stilren svart overshirt från Selected Homme med klassisk krage, tryckknappar och två stora bröstfickor med lock. Jackan är i ett grovt bomullstyg och har långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för lager-på-lager och en clean look. Iprincip bara testad så 10/10 skick!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Kofta - Jätte populär och eftertraktad, & other stories kofta💞💞
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Stickad polo - Drömmig stickad polo i ullblandning, storlek S!
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.
Vit kofta med knappar och v-ringning - Säljer en stilren vit kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har lång ärm och en figurnära passform som ger en snygg siluett. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt.