Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Stone Island sweatshirts  - Säljer denna tröjan som är i princip nyskick, köptes i mars. Storlek L men passar även M
Stone Island Sweatshirt - Tja! Säljer nu denna feta Stone Island sweatshirt! Den är i riktigt bra skick som man ser på bilderna. Storleken är 12 år / 156, men jag skulle säga att den passar upp till 165. Tröjan är självklart autentisk. Nypris: 3999 kr❌‼️Mitt pris: 1499 kr✅Skriv vid minsta fråga eller fundering och pris kan diskuteras!🤝
Ljusblå sweatshirt från Stone Island - Säljer en ljusblå stone Island sweatshirt i top top skick inga skavanker. Säljes pga att jag inte använt den på ett bra tag o tröttnat på tröjan. Tröjan är i storlek 170 men passar även större passar även mig som är ca 175. Hör av er vid frågor eller om ni vill ha bättre bilder så löser vi det!
Mörkblå sweatshirt från Stone Island - Säljer en mörkblå sweatshirt från Stone Island med den klassiska patchen på vänster ärm. Mycket fint skick, kan gå ner i pris på snabb affär
Blå sweatshirt från Stone Island - Säljer en blå sweatshirt från Stone Island med klassisk rund hals och ribbade muddar. Tröjan har den ikoniska loggan på vänster ärm och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och snygga detaljer. Tyvärr är lapparna på insidan bortklippta av förra ägaren som tyckte det kliade.
Mörkblå Stone Island sweatshirt - Snygg mörkblå sweatshirt från Stone Island med klassisk patch på vänster ärm. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look. Väldigt fin tröja den är äkta och går för ett bra pris 👍🏼bara och skriva vid minsta fundering. Även öppen för byten 👍🏼
Mörkblå sweatshirt från Stone Island - Snygg mörkblå sweatshirt från Stone Island Junior med klassisk rund hals och lång ärm. Tröjan har den ikoniska Stone Island patchen på vänster ärm och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
Ljusblå sweatshirt från Stone Island - Snygg ljusblå sweatshirt från Stone Island med klassisk patch på vänster ärm. Tröjan har rund hals, långa ärmar och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar clean stil och vill ha ett ikoniskt märke i garderoben. Självklart äkta
Stone Island sweatshirt
Stone Island sweatshirt  - 89 Stone Island sweatshirt  - 90 Stone Island sweatshirt  - 91

Stone Island sweatshirt

Storlek: S
Märke: Stone Island
Färg: Blå

1500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ljusblå stone island sweatshirt i bra skick inga märken på tröja och är i storleken S

Filip Jonsson
Filip Jonsson
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.
Grå Moncler hoodie med dragkedja - Snygg grå hoodie från Moncler med dragkedja och huva. Tröjan har Moncler-logga på ärmen och coola ränder i rött, vitt och svart på huvan och mudden. Tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar. Snörning i huvan och ribbade muddar för extra stil.
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
trekvarts stickad tröja ifrån nelly - trekvarts stickad tröja ifrån nelly! använd ett fåtal gånger och har inga defekter.
Marinblå Superdry hoodie XS - Snygg marinblå hoodie från Superdry med stor logga och japanska tecken på bröstet. Tröjan har huva med grova vita snören, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en cool look. Slim passform.