Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Red - Size: L/M
Röd Superdry hoodie med tryck - Säljer en röd hoodie från Superdry med stort gult tryck på bröstet. Tröjan har huva med vita snören och klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med en färgstark look.
Orange hoodie från Superdry, S - Säljer en orange hoodie från Superdry i storlek S. Tröjan har tryck med text och siffror på framsidan, vit snörning i huvan och en klassisk känguruficka. Materialet är mjukt och känns som bomull, perfekt för chill dagar. Fleece på insidan för extra komfort.
SuperDry hoodie  - Säljer denna feta och unika superDry hoddie som knappt är använd, jag skulle säga att det är xs/s och som är i väldigt bra skick. Om det finns några funderingar så är det bara att fråga på och priset är inte fast!
Superdry Hoodie - - Condition: 8/10 - Color: Blue - Size: S
Vinröd tröja från Superdry - Säljer en snygg vinröd tröja från Superdry. Den är i bra skick och perfekt för höst och vinter. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en casual look eller att mysa i hemma. Storleken är inte angiven men den ser ut att vara normal i passformen.
 Superdry hoodie - Superdry | Strl:M | Bra skick | Nypris: 699kr | Mitt pris: 349kr | Hör av dig vid funderingar 🍀
 Superdry hoodie - Snygg grå hoodie från Superdry med stort svart och orange tryck på bröstet och japanska tecken. Tröjan har huva med snörning, magficka och ribbade muddar. Perfekt för chill dagar och streetstyle. Tillverkad i mjuk bomullsmix.
Vinröd hoodie från Superdry
Vinröd hoodie från Superdry - 0 Vinröd hoodie från Superdry - 1 Vinröd hoodie från Superdry - 2

Vinröd hoodie från Superdry

Storlek: S
Märke: Superdry
Färg: Röd
Skick: Bra skick

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vinröd hoodie från Superdry med vit snörning och broderad logga på bröstet. Tröjan har en stor huva, ribbade muddar och klassisk känguruficka framtill. Skriv vid minsta fundering

Leonard Haga
Leonard Haga
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Satin linne - Perfekt skick
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.