Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd kofta från Esprit - Säljer en stilren röd kofta från Esprit. Koftan har långa ärmar med knappar framtill och två små fickor. Perfekt för att lägga till en färgklick i din garderob♥️
Kofta från Esprit - Superfin kofta från Esprit! Säljer pga den inte kommer till användning 💗 riktigt bra skick och kvalitet! Pris går att diskutera vid snabb affär!
Mörkblå kofta från Esprit - Superfin och skön kofta från Esprit💕Står att det är storlek L, men passar mig som har s-xs
söt grå kofta med paljetter från esprit - storlek M
Grå kofta från Esprit - Säljer en stilren grå kofta från Esprit med v-ringning och knappar framtill. Koftan har långa ärmar och bruna armbågslappar som ger en snygg detalj. Perfekt för lager-på-lager under kyligare dagar.
Svart kofta från Esprit - Säljer en stilren svart kofta från Esprit i mycket bra skick. Perfekt för både vardag och fest. Den har långa ärmar och är gjord i ett mjukt material som känns skönt mot huden. Passar till alla säsonger och är lätt att matcha med andra plagg. 🖤 Köparen betalar frakt.
Beige stickad tröja från Esprit M - Beige tröja med rund halsringning och långa ärmar. Tröjan har en liten Esprit-logga på bröstet. Halsringningen har en dekorativ detalj med ränder i olika färger. Längd: 74 cm Bystvidd: 56 cm 100% bomull.  Inga bilder när den sitter på mig! Katter finns i hemmet!
Ljusrosa kofta från Esprit - Supersöt ljusrosa kofta från Esprit med v-ringning och knappar framtill. Koftan är stickad i mjuk bomull och har långa ärmar samt ribbade muddar. Perfekt att slänga över en topp för en chill och stilren look. En knapp som lossnat men inget man tänker på!
Clara
Clara
Esprit kofta Storlek M
Esprit kofta Storlek M - 89 Esprit kofta Storlek M - 90 Esprit kofta Storlek M - 91

Esprit kofta Storlek M

Storlek: M
Märke: Esprit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hostig Mörklila/rosa färgad kofta som är sjukt comfy för både kalla o varma dagar! Storlek M! 🙏🏽

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svartvit randig kofta med knappar - Säljer en svartvit randig kofta med v-ringad hals och tre stora knappar framtill. Koftan har två små fickor och är stickad i mjukt material. Passar perfekt till jeans och har en loose fit som ger en chill vibe.
Mohair tröja hm  - Säljer nu min så otrooooligt snygga och unika stickade tröja i mohair!! Tröjan är från hm och finns inte att köpa längre!!!  💞💞
Mörkbrun kofta  - Mysig mörkbrun kofta från Gina Tricot med v-ringning och knappar framtill. Koftan är stickad och har långa ärmar med lätt puffad form. Perfekt för att ge din outfit en chill och trendig vibe. Slutsåld!!!
Randig stickad tröja Design by Si - Säljer en oversized stickad tröja från Design by Si med breda mörk gröna och vita ränder. Tröjan har en loose passform, långärmade ärmar och en bred halsringning som kan bäras offshoulder.
Ljusrosa fluffig kofta från Lindex - Supermjuk och oversized ljusrosa kofta från Lindex med långärmad design. Koftan är stickad och har en öppen front utan knappar, perfekt med ett vitt linne under. Den fluffiga känslan gör den extra mysig.Lite knottrig men det syns bara nära enligt mig.
Grå polotröja från H&M - Mysig grå polotröja från H&M med ribbad hög krage och breda muddar vid ärmslut. Tröjan har en loose passform och är stickad i mjukt material, perfekt för kyliga dagar. Enkel att styla med jeans eller kjol för en chill look.
Beige kofta från Gina Tricot - Supermysig tröja från Gina Tricot med v-ringning och ribbad nederdel. Koftan har långa ärmar och knappar framtill.Super populär och använd ett fåtal gånger.Helt slutsåld på hemsidan💓
Stickad tröja i Kashmirblandning  - En stickad tröja köpt i Italien i uppskattad storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!