Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart Moncler Cardigan - Säljer min Moncler cardigan då den inte kommer till användning längre. Fick den från min kusin den för ungefär 2-3 år sedan. Passar perfekt under vår, sommar och höst!  Priset sänks vid snabb affär, kan mötas upp i gbg!❤️
Äkta Moncler cardigan - Super fin cardigan från moncler med päls i! Helt äkta och går att scanna med mobilen! Väldigt varmsamt använd!
Moncler cardigan - Intressekoll på min moncler cardigan. Den är i perfekt skick och den är i storlek M men passar S/XS. Jag brukar ha XS/S och den passar mig perfekt!🥰🥰kan mötas upp i stockholm, skriv om ni har frågor💖
Svart Moncler cardigan  - Säljer denna snygga cardigan då jag inte har användning av den längre! Vid frågor och funderingar är ni välkomna att fråga. 💖 Nypris på denna jacka ligger runt 10 000kr
moncler cardigan  - säljer min moncler cardigan. den är i utmärkt skick alla nfc-skanningar. storleken är L.skriv till mig om du är intresserad
Moncler cardigan - Säljer min moncler cardigan i fint skick storlek xs💜
Äkta moncler cardigan - Diskutera pris, aldrig använd
Moncler Cardigan svart
Moncler Cardigan svart - 89 Moncler Cardigan svart - 90 Moncler Cardigan svart - 91

Moncler Cardigan svart

Storlek: XS/S
Märke: Moncler

5000 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin älskar den så mycket sitter som parfekt på mig som är XS/S🥰 Säljer bara till rätt pris annars vill jag behålla! Nypris på hemsidan 8520kr!

Julia Cissig
Julia Cissig
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
russemerch - Säljer hela  blåa  sättet tillsammans,  jag är 171cm lång och dom sitter perfekt på mig storleken är i S i upp o nere DEN VINRÖDA FINNS INTE KVAR!!!! Hör gärna av dig om du har frågor eller om priset
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Svart kofta med volangdetalj - Säljer en svart kofta med snygga volangdetaljer längs kragen och knappar framtill. Koftan har lång ärm och en croppad passform som ger en trendig look. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en cool vibe.
Beige kofta från Gina Tricot XS - Säljer en beige kofta från Gina Tricot i storlek XS. Koftan har v-ringad hals, långa ärmar och knappar framtill i samma färg som tyget. Säljer då den inte kommer till användning. Den är i bra skick.
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!