Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grön half zip-tröja från Samsøe Samsøe - Grön half zip tröja från Samsøe Samsøe. Sitter riktigt skönt och är riktigt snygg. Köpte den ny i butik och ny pris är 1400kr. Inga defekter på tröjan. Storleken är S men sitter lite stort så den passar både S och M
Guna half zip från Samsøe Samsøe - Säljer en tröja från Samsøe Samsøe i storlek L. Tröjan har en halv dragkedja och polo krage, perfekt för en avslappnad look. Färgen är Moonstruck och materialet är mjukt och svalt, tröjan sitter fint på kroppen. Perfekt för både vardag och mer uppklädda tillfällen. Nypris 1500 Tvättad fåtal gånger, öppen för prisförslag och bud. Tveka inte med att höra av dig 🤩
Olivgrön fleece half zip från Samsøe - Olivgrön fleece-tröja från Samsøe Samsøe med half zip och hög krage. Perfekt för kyliga dagar och enkel att styla till jeans eller mjukisbyxor. Storleken är XS men passar dig som är runt 180 cm lång. Aldrig använd😁
Svart hoodie från Samsøe Samsøe - Svart hoodie med coolt tryck av storstäder på ryggen och en vit logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill ha något som sticker ut. Använd fåtal gånger på grund av att den blev för stor och gick inte att lämna tillbaka. Ny pris på denna är 1700kr men säljer den för 700kr. Bara att skriva vid minsta fundering eller fråga mvh Liam.
Svart hoodie från Samsøe Samsøe - Svart hoodie från Samsøe Samsøe. 100% ekologisk bomull. Storlek L
En Samsøe tröja med zip  - Riktig skön till vår ny passar med allt
Samsøe Samsøe tröja - Svart långärmad tröja från Samsøe Samsøe med diskret logga på bröstet. Tröjan har en enkel och clean design med rund hals och normal passform, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Svart tröja från Samsøe Samsøe - Svart overshirt från Samsøe Samsøe. Väldigt skön passform på den. Använd den 5 gånger max
Elias
Elias
Samsøe Samsøe Half-zip
Samsøe Samsøe Half-zip - 89

Samsøe Samsøe Half-zip

Storlek: L
Färg: Svart

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min Half-zip från Samsøe Samsøe. Tröjan är en av deras bästsäljare och kostar 1400 kr ny. Min är använd ca 3-4 gånger på kontoret och har inga fläckar eller skador.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip med foder - En zip från Hollister i storlek XS. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå omlottkofta från Gina Tricot - Supermysig grå omlottkofta från Gina Tricot i stickat material. Koftan har långa ärmar, v-ringad hals och ett snyggt knytband i midjan. Perfekt för att få en chill och stilren look, passar till jeans eller kjol. Premium Quality.
Grå kofta med gula ränder - Säljer denna  jättefina grå kofta med gula rönder ifrån Zara! Den är i jättebra skick.
Zebramönstrad stickad tröja - Säljer en oversized stickad tröja från Part Two med beige och svarta zebraränder. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som gillar djurmönster och vill ha en mysig, cool look. Materialet är mjukt och fluffigt, passar till jeans eller skinnbyxor.
Vinröd kofta från gina - Mysig vinröd kofta från gina. Koftan är stickad i ett fluffigt material och har långa ärmar. Perfekt för att ge din outfit en chill och stilren vibe.
Nelly slutsåld stickad tröja - Endast testad!! Använd en gång och slutsåld 🥰super fin!
Hollister zip up xs - Passar xs och s💗 skönt material och lite stretch inga defekter eller fläckar, om ni har frågor skriv gärna!!
Vit stickad tröja med volangärmar - Superfin stickad tröja med volanger på ärmarna från arket, helt slutsåld på hemsidan❤️ stolek xs. Nypris 990