Max Bergström

Svart stickad half zip tröja Jack & Jones

Storlek: M
Märke: Jack & Jones

250 SEK

Beskrivning

Säljer en svart stickad half zip tröja från Jack & Tröjan har en ribbad krage och är långärmad, perfekt för kyligare dagar. Enkel och stilren design som funkar till många outfits. Tröjan är i storlek M men kan även passa L. Den är knappt använd så den är i nyskick.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.