Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart sweatshirt från BOSS med tryck - Svart sweatshirt från BOSS med stort, broderat BOSS-tryck i vitt, rött och grönt på bröstet. Rund hals med ribbad kant och färgade ränder i grått, rött och mint. Långärmad och tillverkad i mjuk bomull för skön komfort.
Svart sweatshirt från BOSS med tryck - Svart sweatshirt från BOSS i storlek S med stort BOSS-tryck i vitt på bröstet. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för en clean och stilren look. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är normal.
Svart sweatshirt från BOSS med tryck - Hjälper min kille att säljas hans Hugo Boss swetshirt i storlek L. Tröjan är köpt på inside för 1800 kr och är knappt använd.
Svart BOSS sweatshirt med tryck - Svart sweatshirt från BOSS i storlek M. Tröjan har ett vitt tryck med texten 'BOSS' och en horisontell linje över bröstet. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Perfekt för en clean och stilren look. Har en vit fläck på ena ärmen som inte går bort.
Svart sweatshirt från Hugo boss  med tryck - Svart sweatshirt från Hugo boss  med stort, mönstrat BOSS-tryck i vitt, grått och orange framtill. Tröjan har rund halsringning med orange detalj på insidan och långa ärmar. Perfekt för en cool och avslappnad stil.
Svart sweatshirt från BOSS - Svart sweatshirt från BOSS med stor logga i silver på bröstet. Klassisk rund halsringning och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix, perfekt för en clean och stilren look. Snygg detalj med liten randig etikett i sidan.
Svart sweatshirt från BOSS - Svart sweatshirt från BOSS med stor silverfärgad logga på bröstet. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Tillverkad i mjuk bomull för en bekväm känsla. Perfekt för en stilren och avslappnad look.
Svart sweatshirt från BOSS - Svart sweatshirt från BOSS med stort, upphöjt logotryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och ribbade muddar. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt för en clean och stilren look.
Noah

Svart sweatshirt från BOSS med tryck

Storlek: M
Märke: Boss
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart sweatshirt från BOSS med stort vitt BOSS-tryck på bröstet. Tröjan har rund halsringning, långa ärmar och en klassisk passform. Perfekt för en stilren och avslappnad look.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Collage tröja - Säljer denna super snygga gråa collage sweatshirten från les coyotes de paris. Är köpt på sellpy men i nyskick.💕💕
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Mörkgrön kofta från Gina Tricot - Snygg mörkgrön kofta från Gina Tricot med asymmetrisk knäppning framtill. Nytt skick, aldrig använd
Amore tröja  - säljer min svarta amore från gina då den inte kom till andvändning! 🫰🏼❣️
Beige kofta med stora knappar - Säljer en jätte fin kofta från uniqlo som tyvärr inte kommer till användning🤗
Beige stickad polotröja med kort ärm - Säljer en beige stickad polotröja med korta ärmar och hög krage från Gina trico. Perfect tröja nu till hösten. Helt oanvänd med prislapp kvar
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.