Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja från Stone Island - Svart långärmad tröja från Stone Island med klassisk rund hals och ikonisk logopatch på bröstet. Tröjan har en enkel och clean design, perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha något stilrent. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
Stone island tröja - Iprincip oanvänd stone island tröja i nyskick. Nypris 3000.
Stone Island tröja - Säljer nu min riktigt snygga stone island tröja. Det är storlek S och den sitter bra om man är 180/175. Tröjan är äkta och har inga defekter så som hål. Den är i bra skick och passar väldigt bra med andra olika kläder
Svart tröja från Stone Island - Säljer en stilren svart tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan är använd med skonsamt. Köpt i Stone Island butiken i Stockholm
Svart tröja från Stone Island - Svart långärmad tröja från Stone Island med klassisk rund hals och ikonisk logopatch på vänster ärm. Tröjqn är nästan helt ny och så fin,storlek xs junior
Svart tröja från Stone Island - Säljer en stilren svart tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad och trendig look. Nypris: 2800kr Mitt pris: 1899kr 🔥 Pris kan diskuteras 👌🏻
Svart tröja från Stone Island - Säljer en stilren svart tröja från Stone Island med en liten röd detalj på framsidan och texten 'Stone Island Marina' på baksidan. Perfekt för en casual look.9/10 skick knappt använd. Ny pris 3000 mitt pris 499
Svart långärmad tröja från Stone Island - Säljer en svart långärmad tröja från Stone Island med det ikoniska logotypmärket på bröstet och ärmen. Tröjan har en rund halsringning och är perfekt för en stilren look. Skick 10/10 inte använd.
Svart tröja från Stone Island
Svart tröja från Stone Island - 89 Svart tröja från Stone Island - 90 Svart tröja från Stone Island - 91 Svart tröja från Stone Island - 92

Svart tröja från Stone Island

Storlek: S
Märke: Stone Island
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

1399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Perfekt för en stilren look. Skick 9/10!🤩 Köpt på nk för 3299 och du får såklart med en NK box när du köper tröjan! Färgen är svart/mörkblå!🤩inget hål!

Liam O
Liam O
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Satin linne - Perfekt skick
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.