Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja från Zadig & Voltaire - Snygg svart tröja från Zadig & Voltaire med v-ringning och långa ärmar. Perfekt för en stilren look. Tröjan har en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits.
Svart tröja från Zadig & Voltaire - Skir cool svart tröja från Zadig & Voltaire med ett coolt hjärtmärke på bröstet och  ZV-detaljer. Tröjan har en v-ringad hals med slitningar. Passar till allt. Priser kan diskuteras vid snabbt köp💕
Svart tröja från Zadig & Voltaire - Snygg svart tröja från Zadig & Voltaire med röd text på framsidan. Perfekt för en lyxig  stil. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning.
Zadig & Voltaire tröja - Helt oanvänd svart Zadig & Voltaire sweatshirt med prislapp kvar.
Svart sweatshirt Zadig & Voltaire - Cool svart sweatshirt från Zadig & Voltaire med stort tryck framtill med gitarrer, stjärnor och texten 'Los Angeles Abbot Kinney'. Tröjan har rund hals och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar rockig stil.
Svart sweatshirt från Zadig & Voltaire - Cool svart sweatshirt från Zadig & Voltaire med stor vit logga framtill. Klassisk rund halsringning och långa ärmar. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och trendig look.
Svart kashmirtröja från Zadig & Voltaire - Cool svart stickad tröja från Zadig & Voltaire med vit text 'ROCK' framtill. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är långärmad. Tillverkad i mjuk kashmir som känns lyxig och skön mot huden. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill sticka ut.
Svart tröja med dödskalle från Zadig & Voltaire - Säljer en snygg kashmir svart tröja från Zadig & Voltaire med en cool dödskalle på framsidan. Tröjan har inga hål och var nyss skem tvättad så den e nyskick! den har bara använts 1 gång så inte nopprig. og pris ca 5000kr. PRIS kan diskuteras!!
Svart tröja från Zadig & Voltaire
Svart tröja från Zadig & Voltaire - 0 Svart tröja från Zadig & Voltaire - 1 Svart tröja från Zadig & Voltaire - 2

Svart tröja från Zadig & Voltaire

Storlek: XS
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

390 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart tröja från Zadig & Voltaire i XS, med guldtryck på framsidan. Tröjan har långa ärmar och rund halsringning.

Sell out
Sell out
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.
Satin linne - Perfekt skick
Thom browne hoodie/kavaj - Snygg mörkblå kavaj med hoodie och vita ränder på ena ärmen. Jackan har knappar framtill, snörning vid huvan och flera fickor. Materialet är mjuk bomull och passformen är normal. Perfekt för dig som vill ha en unik och chill stil.