Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti - Snygg svart tröja från Massimo Dutti med dragkedja framtill. Perfekt för en stilren look. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage. Köpte i butik för ett bra tag sen men kvitto kan lösas. Passar dig som är kanske 172-175 någonstans där. Pris kan diskuteras! Mvh Matteus
Massimo Dutti Tröja - exklusiv tröja från (Massimo Dutti) Perfekt nu till hösten & Vintern 💸Pris:[79kr] 👔Storlek:[Medium] ✨Skick:[7/10] Tveka inte att kontakta oss vid frågor & funderingar!
Massimo dutti tröja  - Svart långärmad tröja med rund hals och snygga beige mockalappar på armbågarna. Stilren och enkel design som passar perfekt till jeans. Materialet känns mjukt och skönt mot huden, och passformen är normal. Perfekt för dig som gillar klassiska detaljer.
Svart tröja Massimo Dutti med mockadetaljer - Svart långärmad tröja från Massimo Dutti i bomull och kashmir. Snygga mockadetaljer i form av bruna armbågslappar ger en klassisk och stilren look. Perfekt för dig som gillar en enkel men ändå uppklädd stil. Skriv vid frågor eller pris 😄👍🏼
Mörkblå tröja från Massimo Dutti - Säljer en stilren svart tröja från Massimo Dutti i en mjuk bomull- och kashmirblandning. Tröjan har en klassisk design med rund hals och långa ärmar, perfekt för en elegant look.
Svart kofta Massimo Dutti - Snygg svart kofta i bra skick redo att bli använd!
Svart Massimo Dutti tröja - Säljer en stilren svart långärmad merinoull tröja från Massimo Dutti i storlek Small. Perfekt för en minimalistisk look och passar till många olika outfits. Tröjan har en rund halsringning och är gjord i ett mjukt merinoull material. Nypris: 1099kr. Mitt pris: 599kr. Tröjan är i nyskick. Använd ett fåtal gånger.
Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti - Säljer en stilren svart tröja från Massimo Dutti med dragkedja framtill. Tröjan har långa ärmar och en klassisk krage. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Storlek M men passar även S
Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti
Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti - 0 Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti - 1 Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti - 2

Svart tröja med dragkedja från Massimo Dutti

Storlek: M
Färg: Svart
Skick: Bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart tröja från Massimo Dutti säljer denna då jag inte använder den längre och den är för liten storlek är m men skulle säga att den passar för dig som har storlek small bättre då den är lite liten i storlek.

Kalleswe
Kalleswe
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Alpacka tröja  - Mysig brun kofta med fluffig känsla och v-ringad hals. Koftan har stora, långa ärmar och knäpps med svarta knappar framtill. Perfekt för dig som gillar oversized och chill stil. Materialet känns mjukt och värmande, passar till höst och vinter.
Grå sweatshirt från Isabel Marant🥰🥰 - Vill sälja min älskade isabel marant tröja min favoo!! Pågrund av att den kommer inte till användning💖priset kan diskuteras
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta i fint skick från Mango. Passar S och M. Använd gärna köp nu!
Beige stickad kofta  - Beige trekvartsärmad stickad kofta från Zara i storlek M, skulle säga att den även passar S. Fibt skick. Använd gärna köp nu!
Grå stickad kofta  - Grå stickad kofta från Bik Bok i fint skick. Står storlek M men skulle säga att den passar mer som S. Använd gärna köp nu!