Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
En mysig stickad tröja - Jätte mysig stickad tröja som är lite beige grön men tyvärr ser den senapsgul ut i det här ljuset😅 Den är i jätte bra skick!
Stickad hoodie - Säljer min stickade zip hoodie pga kommer inte till användning. Jätte fint skick och knappt använd💗
Beige stickad hoodie - Säljer en beige stickad hoodie med huva och dragsko. Tröjan har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för en avslappnad och stilren look. merinoull tröja!
Stickad hoodie - Säljer denna riktigt feta stickade hoodien i fint skick!⭐️Storlek 168 motsvarar S!🙌Hör gärna av er om ni har funderingar!⭐️
stickad hoodie - Mysig beige stickad hoodie med huva och dragsko. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med jeans eller andra byxor.
En fin stickad polotröja!! - Den är i jättebra skick, inte alls noppig!
Beige stickad hoodie med huva - Snygg beige stickad hoodie med huva och snörning. Tröjan har lång ärm och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en chill och enkel stil. Materialet är mjukt och skönt mot huden.
Trend closett
Trend closett
En eftertraktad stickad hoodie
En eftertraktad stickad hoodie - 89 En eftertraktad stickad hoodie - 90 En eftertraktad stickad hoodie - 91

En eftertraktad stickad hoodie

Storlek: XS
Färg: Beige
Skick: Nytt skick

599 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren beige hoodie med dragsko i huvan. Tröjan har långa ärmar och en mjuk, bekväm passform. Perfekt för en avslappnad look.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Svartvit stickad tröja från Vila - Mysig stickad tröja från Vila i svart och vitt!❤️❤️ M men den är väldigt liten i storleken skulle passa Xs och S!❤️🫰🏼 priset går såklart att diskutera!
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Grå hoodie från Polo Ralph Lauren - Snygg grå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk broderad logga i mörkblått på bröstet. Tröjan är använd men i gott skick. Hör av er vid frågor!
Beige ribbad kofta med offshoulder - Superfin beige ribbad kofta med offshoulder- look (detta är inte mina bilder utan hon ja köpte koftan först av) storleken är m men sitter som en xs-s💕💕
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
trendig randig kofta - supersnygg oversized randig kofta som knappt är använd, den är något nopprig men jag tror att den ska vara lite så💓skriv vid frågor, pris kan diskuteras 💞💞