Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
kofta med knytdetaljer - jättesöt ribbad svart kofta med två knytdetaljer🖤  använd fåtal gånger och därmed i bra skick ☺️
Svart tröja  - Basic svart långärmad tröja från Mango! Köpt i Spanien. Använd ett fåtal gånger, är i bra skick.
Svart tröja - Säljer denna helt vanliga svarta tröja från mango, tröjan är använd men i fint skick
Jättefin topp med knytdetalj! Säljer billigt! 🫶🏼 - Fin svart topp med knytdetalj framme. Ribbad. Säljer då den inte kommer till användning längre, knappt några tecken på användning. 🫶🏼
Svart tröja från MAN - Säljer en stilren svart tröja från MAN. Tröjan har en klassisk design med långa ärmar och en bekväm passform. Perfekt för att hålla stilen enkel och snygg. Har ett litet hål vid armhålan.
Svart tröja  - Beställde den här tröjan från Temu men kom aldrig till användning. Mer bilder o videos tas privat!
Emmelie 🧚🏼
Emmelie 🧚🏼
Svart tröja med knytdetaljer
Svart tröja med knytdetaljer  - 89 Svart tröja med knytdetaljer  - 90 Svart tröja med knytdetaljer  - 91

Svart tröja med knytdetaljer

Storlek: XS
Märke: Mango
Färg: Svart

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart cool tröja med knytdetaljer på ärmarna. Från Mango

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!