Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå långärmad tröja - Fin grå långärmad tröja med ett typ flätat mönster på framsidan🩶 Bra skick! Den är i storlek L men man kan även ha den som lite oversized i S!! Det står S på lappen i tröjan men det syns inte när man har på den🩶🩶
Grå långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren grå långärmad tröja. Perfekt för en avslappnad look. Tröjan har en rund halsringning och knappar framtill. Passar bra till både jeans och kjol.
Grå långärmad tröja - Säljer en enkel och stilren grå långärmad tröja. Perfekt för vardagsbruk och kan matchas med det mesta. Tröjan är i bra skick och väldigt bekväm att ha på sig. Passar både höst och vinter.
Grå långärmad tröja från H&M - Säljer en enkel och stilren grå långärmad tröja från H&M med texten 'Dream Explore' i glittrigt guld på bröstet. Tröjan är i mjuk bomull och passar perfekt till vardags. Rund halsringning och rak passform.
Grå ribbad långärmad tröja - En enkel och stilren grå långärmad tröja med ribbat tyg. Tröjan har rund halsringning och är i en mjuk, stretchig bomullsblandning. Perfekt för lager-på-lager och chill dagar. Passformen är normal och modellen är klassisk utan några extra detaljer.
Grå långärmad tröja från H&M - En enkel och stilren grå långärmad tröja från H&M i storlek M. Tröjan har rund hals och är gjord i mjukt material med en mix av viskos och polyester, vilket gör den skön att bära. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean look.
Grå långärmad  - Sitter inte ihop med den vita tröjan under! Jättefin och skön💗
Grå långärmad tröja
Grå långärmad tröja  - 89 Grå långärmad tröja  - 90 Grå långärmad tröja  - 91 Grå långärmad tröja  - 92

Grå långärmad tröja

Storlek: M
Märke: H&M

35 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå långärmad tröja köpt på H&M, använd ett fåtal gånger sen den köptes. Har inga tecken på användning. Köptes från herravdelningen och är en medium. Ser hur den sitter på bild 2, är både lång i armen samt går lång ner över överkroppen. Finns på fler

Linnea
Linnea
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Nelly pyjamas  - Säljer en vit långärmad tröja med små söta mönster i olika färger. Tröjan har en avslappnad passform och är tillverkad i mjuk bomull, perfekt för chill dagar hemma. Den har en croppad längd och matchar med pyjamasbyxor för en mysig look. Finns en oboy fläck som ej går bort,
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!
Brun stickad kofta med v-ringning - Snygg brun stickad kofta med v-ringning och vita knappar framtill. Stora mysiga armar. Jag har använt tröjan vid exakt 2 olika tillfällen. Som ny. Säljs pågrund av flytt så rensar garderoben köptes för 400kr från Gina
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Zadig & Voltaire Kofta - Säljer nu min Zadig & Voltaire kofta då den blivit för liten. Storlek S och skulle säga att den är true to size då den är lite liten på mig som vanligtvis har M. Nypris runt 3500kr. Den är gjord i alpaca-ull så mycket varm och skön. Lätt nopprig på vissa ställen men annars mycket bra skick. Tveka inte på att höras av vid frågor. Pris kan diskuteras!
Nike tech fleece grå - Helt ny Nike tech i storlek M. Han på bild är 185 cm, 75kg. Tracksuiten är helt ny. Hör av er vid funderingar!
Hollister Cardigan  - Nu säljer vi en oerhört eftertraktad cardigan från Hollister!😍Skicket är ofantligt bra! Inga tecken på användning alls!🥇Tveka inte på att höra av dig vid minsta fundering!🎿🥳
Svart Burberry hoodie med dragkedja - Svart hoodie från Burberry i storlek S med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snöre vid huvan och två fickor. Ingen logga på framsidan. Perfekt för dig som gillar stilrena och lyxiga detaljer.