Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Leopard tröja - En ny tröja från NA KD som saknar prislapp, aldrig använt den, Storlek S💕sitter åt i midjan
Leopard tröja  - Långärmad leopardtröja i sjukt skönt material, ganska tunn men ändå varm. Säljer då den inte är min stil, nyskick💕
Leopard tröja - Stickad skön leopard tröja från MNG i storlek XS. Användes mycket och är lite nopprig💕
Leopard tröja - Jättesnygg leopard tröja från zara! Köpte på vinted men har själv bara använt en gång. Bra skick!
Leopard mönstrad stickad tröja  - Stickad tröja i leopard mönster som blivit använd en gång och är super fin och skön!
Leopard tröja - Säljer den här jättesnygga leopard tröjan. Den kommer inte till användning och tar bara plats i min garderob.🐆✨
Leopard tröja - Jätte fin leopard tröja från Fendi. Inte änvänd så mycket kan uppskatta ungefär två gånger. Säljer för att jag inte får användning av den❤️🐆storlek S
lindqvistcornelia

Leopard tröja

Storlek: S
Märke: NA-KD

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin leopard tröja!😍

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Vit stickad kofta - Superfin vit stickad kofta med v-ringning och dekorativa knappar framtill. Koftan har långärmad passform och är figurnära med snygg ribbad struktur. Perfekt att slänga över ett linne eller topp för en fräsch look.
Stickad kofta - Superfin och helt slutsåld (i alla färger) kofta från Gina tricot! Säljer i storlek XS och färgen beige, har aldrig använt den så därav säljer jag, för bra pris då den är populär 💗kan även tänka mig att byta mot en vit.
 Stickad tröja med volangärm - Super fin stickad tröja från Arket med volangärmar. Inga defekter!
Ljusrosa stickad tröja - Supermysig ljusrosa stickad tröja med oversized passform och långa ärmar💓💓💓
Svart stickad tröja från Valentino - Snygg svart stickad tröja från Valentino med stor vit logotyp över bröstet och ärmarna. Tröjan har rund halsringning, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för dig som vill ha en statement piece i garderoben.
Nelly vit stickad omlottkofta med twist - Nellys nya supermjuk vit stickad kofta med omlott och twistad detalj framtill. Den är helt ny använd bara 1 gång och jag säljer den för att den inte riktigt passade mig och det gick inte att returnera den💞Nypris 399kr!
Svart kofta från Wera i ull - Svart kofta från Wera med v-ringning, stora ribbade muddar och två fickor framtill. Stängs med tre knappar och är i 100% ull!! den är i nyskick, köpt för nypriset❣️❣️