Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Beige stickad tröja
Beige stickad tröja - 0

Beige stickad tröja

Storlek: M
Märke: VERO MODA
Färg: Beige
Skick: Bra skick

150 SEK

Frakt från 29 SEK
Beskrivning

Säljer en stilren beige tröja med korta ärmar💕Storlek M men jag som egentligen har S/XS har kunnat använda den hur bra som helst❣️

Vilma
Vilma
(2)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun ribbad kofta med v-ringning - Säljer denna helt slutsåld kofta från gina tricot. Inte använd mer än 3 gånger 🙏🏼🥰
Lindex kofta  - Fint skick storlek xs/s
& other stories kofta - Slutsåld och eftertraktad kofta💞
Fitted waist knitted cardigan - Jättesnygg och använd 1gång så helt som ny! Helt slutsåld på hemsidan
Polo Ralph Lauren half zip - Snygg vit långärmad tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk ståkrage och half zip-dragkedja framtill. Tröjan har det ikoniska Polo-logot broderat på bröstet och är gjord i mjuk bomull. Storlek S. Jag är 180cm och den passar mig perfekt.
Lindex kofta - Jätte fin!
Vit stickad croppad tröja - Säljer en tunn och mjuk vit stickad tröja med croppad passform. Tröjan har rund hals och långa ärmar, perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look. Ribbad kant vid hals, ärmslut och nederkant ger en clean vibe.
Kofta - Skitfin kofta i 40% ull och 15% kashmir🩷🩷 står ingen storlek men jag brukar ha S!