Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd ribbad topp från H&M - Säljer en snygg vinröd ribbad topp från H&M. Toppen har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en stilren look. Passar bra till både jeans och kjol. Perfekt för höst och vinter!
Vinröd ribbad långärmad topp - Säljer en vinröd ribbad långärmad topp med vida ärmar. Tröjan har en snygg figurnära passform och är tillverkad i ett stretchigt material som sitter skönt på kroppen. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look.
Vinröd ribbad tröja - Snygg vinröd ribbad tröja med långärmad design. Enkel och perfekt för alla tillfällen.
Vinröd ribbad tröja - Säljer en vinröd ribbad tröja med v-ringning. Tröjan har långa ärmar och en tight passform nypris 199
Vinröd ribbad långärmad tröja - Säljer denna jätte fina vinröda tröjan från hm säljer den då den aldrig kommer till användning och är för liten🥰
Vinröd ribbad kofta - Säljer en stilren vinröd kofta med ribbad struktur och knappar framtill. Koftan har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en elegant look❤️
Ida.sellout
Ida.sellout
Vinröd ribbad topp
Vinröd ribbad topp - 89 Vinröd ribbad topp - 90

Vinröd ribbad topp

Storlek: XS
Märke: H&M
Färg: Vinröd
Skick: Mycket bra skick

170 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg vinröd ribbad topp med lång ärm och en djup v-ringning. Toppen är croppad och har en tight passform, perfekt för en stilren look. (Lånad bild)

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
H&M stickad tröja - Säljer denna stickade tröja ifrån hm i storlek xxs men är lite oversized så sitter mer som en XS/ S. Använd 2 gånger.
Zara kofta  - Säljer min jättesnygga och eftertraktade Zara kofta just eftersom den inte kommer till användning🩷🩷
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek S. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit polotröja med rosa detaljer - Säljer denna super fina tröjan från meet me there ur fillipas kollektion. 💓Den har rosa detaljer längst kanterna och har en hög krage. Tröjan har aldrig kommit till användning och är i storlek S/M 🫶❣️
Grå Burberry hoodie med dragkedja - Grå hoodie från Burberry i storlek M med klassiskt rutigt foder i huvan. Tröjan har dragkedja framtill, snörning vid huvan och broderad Burberry-logga på bröstet. Mjuk bomullskvalitet och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar stilren design med lyxig touch. Storlek M men sitter som S och xs om man vill ha tajt
Grå stickad tröja med rosa detaljer - Supersnygg grå stickad tröja från From Future med ribbade rosa kanter vid hals, ärmslut och nederkant. Mjuk och skön, perfekt för dig som gillar färgklickar. Rund hals och långärmad modell som är enkel att matcha med jeans eller kjol. 100% Kashmir och är i samma färg som första bilden.