
Svart tröja från Polo Ralph Lauren
300 SEK
Säljer den här svarta långärmad tröjan från Polo Ralph Lauren, köpt i en second hand-butik för ca 600 kr. Skön och snygg med klassisk logga på bröstet. Storlek XL (herr), men jag har S och tycker den sitter snyggt oversized. Passar XS-M beroende på hur man vill att den sitter. Säljer bara för att jag inte använder den längre. Skriv om ni har frågor och om ni är intresserade av att köpa! 💞
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.