Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå Buffalo Bills Super Bowl tröja - Retro blå crewneck från Trench med stort Buffalo Bills Super Bowl-tryck i rött, vitt och blått framtill. Skön passform med långa ärmar och ribbade muddar. Materialet är en mix av bomull och polyester, perfekt för dig som gillar amerikansk sportstil.
Sweatshirt L - Knappt använd sweatshirt Str L
Mörkblå sweatshirt från Newbody L - En basic mörkblå sweatshirt från Newbody i storlek L. Tröjan har rund hals, ribbade muddar vid ärmslut och nederkant samt lång ärm. Perfekt för en chill och enkel stil.
Svart sweatshirt från Newbody L - En stilren svart sweatshirt från Newbody i storlek L.har  En fettfläck på sig därav priset. men kan nog gå bort med nått bra medel
Sweatshirt Str L - Organisk sweatshirt
Champion sweatshirt L  - En lila champion sweatshirt i storleken L, lite knottrig annars bra skick.
Fendi sweatshirt (L) - Storlek L  Condition 8/10 Den sitter som storlek Medium
Peak Perfomance sweatshirt strl L - Sweatshirt från Peak Perfomance i storlek L. Mer mörkblå än på bilden.
Brand UF

Super Bowl 2015 sweatshirt L

Storlek: L

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Oversized sweatshirt med tryck från superbowl 2015. Mjukt material, 100% bomull.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja med bruna detaljer  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit stickad tröja från Neo Noir - Säljer en vit stickad tröja från Neo Noir med svarta dekorativa sömmar längs halsringning, ärmar och nederkant. Tröjan har rund hals och långa ärmar med ribbade muddar.  Använd 1 gång! Nypris ca 600
Grön kofta med volang från Lindex - Supersöt grön stickad kofta från Lindex med dekorativa knappar framtill och volangdetaljer vid nederkant och ärmslut. Koftan har ett snyggt hålmönster och trekvartsärmar.
Beige stickad kofta från Lindex - Mysig beige stickad kofta från Lindex i storlek S. Koftan har en mjuk och fluffig känsla, långärmad design och en öppen front utan knappar. Perfekt att slänga på sig när det är lite kyligt ute. Passar dig som gillar en enkel och chill stil.
Stickad kofta - Super mysig stickad kofta från gina, perfekt till hösten och vintern❤️passar super bra till en avslappnad outfit💗
Blus med knappar - Säljs så den inte kommer till användning, bilder lånade av förra legaten men skriv priv så kan jag skicka egna bilder. En superfin stickad tröja med kortare ärmar och knappar🤍🍋
Svart kofta med v-ringning och knapp - Säljer en svart kofta med djup v-ringning och en stor dekorativ knapp framtill. Koftan har långa, lite puffiga ärmar och är figurnära i midjan. Perfekt för dig som vill ha en stilren men ändå trendig look. slutsåld på hemsidan