Frickadellen
Frickadellen
Vit långärmad tröja från Hollister
Vit långärmad tröja från Hollister - 0 Vit långärmad tröja från Hollister - 1

Vit långärmad tröja från Hollister

Storlek: XS
Märke: Hollister
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Beskrivning

Säljer en tunn och fräsch vit långärmad tröja från Hollister med tryck framtill. Tröjan har rund hals och sitter snyggt med en normal passform. Perfekt till jeans eller kjol för en chill och clean look.💛

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad kofta med stora knappar - Säljer en beige stickad kofta med grov ribbad krage och breda muddar. Materialet är mjukt och mysigt, insidan e supermysigt pälsmaterial. Långärmad och med snygg struktur i stickningen.
Beige/brun stickad kofta med stora knappar - Säljer denna begie/bruna koftan från Gina. Tror den ej säljs längre!!
Vit ribbad kofta med v-ringning - Säljer en vit, ribbad kofta med djup v-ringning och långärmad design. Koftan har ett snyggt stickat mönster och sitter tajt över kroppen. Perfekt att styla med ett linne under för en chill look.
Grå polotröja Les Alpes H&M - Supermysig grå polotröja från H&M Les Alpes. Tröjan har breda ribbade muddar, lång ärm och är i storlek M. Slutsåld på nätet, trendig❤️ Aldig använd alla lappar kvar. Skriv vid frågor!
Vit stickad HAMPTONS tröja - Oanvänd tröja från fashion tiger, såå fin men tyvärr kommer den inte till användning.💞
Beige stickad tröja - Supermysig beige stickad tröja som inte är använd mer än 5 gånger! Köpt för runt 400 kr på Gina. Säljer för att den inte kommer till användning!
Krämvit stickad tröja - Stickad tröja från Gina tricot i nyskick!