Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige ribbad hoodie från Weekday - Säljer en stilren beige hoodie från Weekday i ribbat material. Den har en dragkedja framtill och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look.
Beige hoodie från Weekday i storlek L - Oversized beige hoodie från Weekday med huva och snörning. Tröjan har en stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida och klassisk passform. Enkel och stilren design utan tryck eller mönster. Frakt tillkommer
Beige hoodie från Weekday - Storlek S - Säljer en snygg beige hoodie från Weekday i mycket bra skick. Den är supermjuk och perfekt för höst och vår. Har en klassisk känguruficka och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad stil!
Beige Weekday Sweatshirt Strlk S - Säljer denna Weekday tröja i storlek S då den ej passar mig längre. Tröjan är i nyskick.
Beige sweatshirt från Weekday - Säljer en stilren beige sweatshirt från Weekday. Tröjan har en klassisk rund hals och långa ärmar, perfekt för en avslappnad look. Tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla. Passar bra till både jeans och joggers.
Beige långärmad tröja från Weekday - Säljer en stilren beige långärmad tröja från Weekday. Tröjan har en klassisk krage och är perfekt för en avslappnad look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en skön känsla mot huden.
Beige långärmad tröja från Weekday - Säljer en beige långärmad tröja från Weekday i storlek XS. Tröjan har ett grönt tryck både fram och bak, vilket ger den en cool och avslappnad stil. Perfekt för vardagsbruk eller en chill dag ute. Materialet känns mjukt och bekvämt mot huden.
Beige hoodie från weekday
Beige hoodie från weekday  - 89 Beige hoodie från weekday  - 90

Beige hoodie från weekday

Storlek: XS-M
Märke: Weekday

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sitter superduper bra, oversize trots att det är storlek xs🙀✨ knappt använd

Wilma-Marie
Wilma-Marie
(17)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Brun stickad kofta med stora knappar -  Säljs ej längre och köpt i primark utomlands därav priset. Den är helt oanvänd med prislappen kvar❣️pris går att diskuteras 🫶
Merinblå kofta från Samsøe Samsøe - Stilren merinblå kofta från Samsøe Samsøe i topp skick , den har varmt material och passar perfekt under din jacka på vintern . Den är i storlek S men passar M , skriv för frågor eller likande 🤗
Beige alpacka blend omlottkofta från Gina Tricot - Fin omlott tröja, har använt en gång så i nyskick, kom gärna med prisförslag
Ralph lauren tröja - Säljer en mörkblå stickad tröja från Ralph lauren som är i storlek 10-12, säljer denna då den är liten på mig men passade när jag var 13/14 som man kan se på bilden! Priset är lågt då jag vill få den såld snabbt. Pris kan diskuteras!
Intimissmi tröja - Den jättefina intimissmi tröjan ett litet hål vid tummen men inte något man tänker på
Hollister zip - En zip från Hollister i storlek XS, kan upplevas större i storlek, likt en S. Finns en fläck på loggan men går nog bort i tvätt eller med vanish. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Zadig tröja  - Säljer denna eftertraktade zadigtröjan då den tyvärr var för liten, den är använd men i fint skick. Obs bilderna är från förra säljaren. Den är I storlek 14s vilket ska motsvara xs men tycker själv att den är lite mindre. Pris kan diskuteras💗💗💗💗
Acne Studios longsleeve  - Säljer en helt ny Acne Studios longsleeve tröja I storleken S. Den är helt ny och endast testad. Äkta! Meddela gärna om du är intresserad