Alla kategorier > Tröjor & Koftor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Wera Kofta - Otroligt fin kofta från Wera som endast användts några gånger. Nypris är 900
Stickad kofta Wera - Säljer denna populära ull kofta från Åhléns (Wera), den är använd ett fåtal gånger och endast tvättad en gång men krympte i tvätten så tröjan är numera i barn storlek! Skriv för fler bilder så kan jag visa hur liten den är, skulle säga att den passar någon som är ca 140cm lång 😊😊 nypris 899, pris kan diskuteras
Mörkbrun kofta från Wera - Säljer helt ny tröja från Wera då den inte är min smak skriv för mer egna bilder
Wera kofta - Kofta från WERA, mycket fint skick! Med knytning i midjan
Mörkbrun kofta från Wera i ull - Mysig mörkbrun kofta från Wera i mjuk ull. Koftan har två stora fickor framtill, ribbade muddar och knäpps med tre knappar. Originalpris är 899kr och har andvänt 1 gång då jag inte gillade den o kunde inte skicka tillbaka. Skriv om fler bilder och pris kan diskuteras.
Beige kofta från Wera  - Säljer denna fina koftan ifrån Wera. Som ny, i storlek M men mer som en S i storlek, så liten i storleken. Köpt för 899kr
Wera kofta i ull  - Mysig beige kofta från Wera i mjuk ullmix. Storlek S!
Kofta från Wera - Knappt använd från Wera. I strl S. Frakt ingår inte i priset. KOLLA GÄRNA IN MINA ANDRA ANNOSER
Wera kofta
Wera kofta - 89 Wera kofta - 90 Wera kofta - 91

Wera kofta

Storlek: M
Märke: Wera
Färg: Brun

800 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Hej, Säljer denna fina kofta i storlek M!! Den är använd ca 3 gånger men jag tycker att den är lite stor på mig!! Tryck på köp nu, kommer inte gå ner i pris💞💞

⚡️Tyratannsj⚡️
⚡️Tyratannsj⚡️
(28)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Varm stickad tröja från Zara  - Suuuuper populär och eftertraktad kofta med olika färger och mönster i storlek S från Zara (säljer då jag har två och säljer båda ) , aldrig använd därav i nyskick ☺️
Intimissimi tröja - Säljer mörkblå Intimissimi tröja som ej kommer till användning ❤️
Ami Paris tröja  - Säljer en marinblå hoodie från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har huva med snörning, ribbade muddar och magficka. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för kyliga dagar. Stilren och modern design som sticker ut.
Satin linne - Perfekt skick
Roro mohair beige polo - Supermysig och fluffig beige polotröja med oversized passform. Tröjan har korta ärmar och är tillverkad i mjuk ull som ger en lyxig känsla. Perfekt för lager-på-lager och passar snyggt till både jeans och kjol. Polokragen är bred och ger extra värme.
Stickad tröja i mohair-mix  - En stickad tröja köpt i Italien. Uppskattad storlek S. Material: 40% akryl, 30% polyamid, 30% mohair. Otroligt mjuk! Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige croppad kofta med knappar - Superfin beige croppad kofta från Zara med v-ringning och snygga knappar framtill. Mjuk stickad känsla och långa ärmar, perfekt att slänga över ett linne eller topp. Enkel och stilren design som är lätt att matcha med jeans eller kjol. Stl S, i nytt skick ❤️kom gärna med prisförslag!