Lovisa
Lovisa
Brun stickad cape från Zara
Brun stickad cape från Zara - 0

Brun stickad cape från Zara

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

525 SEK

Beskrivning

Intressekoll!! Kom med prisförslag om ni är intresserade. Viral och slutsåld ”ponsho” från Zara. Superfin brun stickad cape från Zara med snygga knappar framtill. Den har en ribbad kant och en cool, vid passform som ger en trendig look..

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Svart stickad tröja med PARIS-tryck - Mysig svart stickad tröja från H&M med stort vitt PARIS-tryck på bröstet. Tröjan har en croppad passform och långa ärmar. Perfekt för dig som vill ha en trendig och bekväm look!💞💞Endast använd 1 gång
Virkad kofta i ullblandning  - En virkad kofta från Åhléns i storlek M. Upplevs mindre i storlek, likt en S. Material: 50% ull, 50% akryl. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå teddyjacka Abercrombie & Fitch XL - !första bilden är lånad!   Super fin zip står XL på lappen men passar mig som har XS/S då andra bilden är på mig❣️ hör av er för frågor
Mörkblå spetsblus från Intimissimi - Säljer en tunn och mörkblå blus från Intimissimi med v-ringad spetsdetalj framtill och vid ärmslut. Blusen är långärmad och har en lätt transparent look som ger en cool vibe. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina detaljer.
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och fluffig mörkblå stickad kofta från Lindex i storlek XS/S. Koftan är VÄLDIGT eftertraktad och är slut i storlek överallt. Har knappat använd denna kofta så super fin i skick
Cardigan - Kofta från cappuccini nypris 1150kr. Kan gå ner i pris vid snabb affär🤍
Rosa GAP hoodie - Superfin rosa 2000s GAP-hoodie i klassisk modell med broderad logga framtill. Mjuk och bekväm 🩷 Obs: Liten missfärgning på dragkedjan (se bild). Dragkedjan går inte att dra upp, så den funkar bäst som öppet sittande hoodie eller för någon som vill fixa dragkedjan. - Passar XS - S Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Vit stickad kofta  - Säljer en fräsch vit stickad kofta från Gina Tricot i bomull. Koftan har v-ringning, tre snygga knappar framtill och två praktiska fickor. Modellen är normal i passningen och har långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för lager-på-lager under vår och höst. Se Defekt på sista bilden.