Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Adidas väska - Snygg retroinspirerad axelväska från Adidas med guldigt tryck framtill. Väskan har justerbar axelrem, stort huvudfack med dragkedja och flera mindre fack för bra förvaring. Perfekt till vardag, skola eller gym. I nytt skick, aldrig använd Rymlig modell – plats för laptop, böcker m.m. Material: Slitstark syntet (läderimitation)
Adidas väska - Inte jätteanvänd. Köpt second hand därav har den några fläckar på framsidan som syns på bilden. Om ni har några frågor är de bara att skriva💕klot för 270kr
Adidas väska - Använd ett fåtal gånger och är fortfarande väldigt fin, inga defekter💗
Adidas väska - liten mörkblå/grå (nästan svart) väska från Adidas. köpt 2017 för ca 300 kr. sparsamt använd & i bra skick! justerbara band.
Adidas väska  - En väska från adidas , knappt använd och är i väldigt bra skick , köptes för 300 , bandet går att ändra storlek på , köparen står för frakt om man inte vill hämta
Adidas väska - En adidas väska som fortfarande är i bra skick och passar för både killar och tjejer! Köpt för ungefär för 200kr men säljer för 100kr +frakt om man vill få den skickad på posten.
Emil

Adidas äxel och media väska

Storlek: Allt
Kategori: Väskor
Märke: Adidas
Färg: Svart

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Adidas väska funkar båda som äxel väska och media väska i bra skick för 300kr Priset kan diskuteras Vid intresse kontakta mig

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Svart väska med nitar - Svart väska med nitar, köpt second hand men aldrig använd själv💕
Svart quiltad axelväska från YSL - Säljer en svart quiltad axelväska från Saint Laurent med ikoniskt YSL-emblem i guld på framsidan. Väskan har kedjeremmar med läderdetaljer och magnetlås. Tillverkad i mjukt skinn med snygga, grafiska sömmar och dragkedjefack inuti. Köp ifrån Vinted men har tyvärr bara dustbagen🌟
Väska - Nano speedy, box ingår
Finaste väskan från Raffinato  - Världens finaste väska ifrån Raffinato! Nästintill ny och nypris är 1500kr
GG väska  - Snygg väska som är brun och guld! Hör av er om ni har frågor. Använd några gånger
Louis Vuitton monogram handväska mini - Superfin mini handväska från Louis Vuitton i klassiskt monogrammönster. Väskan är brun med beiga detaljer och har både handtag och axelrem. Tillverkad i skinn med guldfärgade metalldetaljer och dragkedja upptill. Perfekt storlek för det viktigaste. Måtten är 16x10x7,5 cm. Sålde boxen till en kille för några månader sen så endast väskan med lite tillbehör som man fick till kommer. Fått den i present så har inget Kvitto och Papper kvar. Alla stämplar finns utanpå och i väskan. 🤎
Virkad beige handväska med mönstrad insida - Säljer en handgjord virkad handväska i brunt. Väskan har en mjuk, chunky struktur och är fodrad med ett ljust tyg med grafiskt mönster. Perfekt storlek för det viktigaste och har en unik, retroinspirerad form. Superfin att ha som accessoar till din outfit.
Louis Vuitton monogram handväska - Klassisk handväska från Louis Vuitton i brunt monogrammönster med ljusa skinnhandtag och detaljer. Väskan har dragkedja upptill och rymligt huvudfack. Perfekt storlek för vardagens essentials och ikonisk design.