Alla kategorier > Väskor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stella McCartney falabella tote - Säljer min superfina falabella tote från Stella McCartney. Tyvärr är den ganska sliten, förutom slitningarna på bilderna så har jag lagat att litet hål i innertyget (inget som syns) och så finns några fläckar på insidan. Annars superfint skick!💗
Stella McCartney Python Falabella Tote Bag - Väska från Stella McCartney i beige med ormmönstrade detaljer på handtag och sidor, köpt på secondhandbutik och ses som en Vinted väska från Stella McCartney. Däremot som man kan se så har väskan tappat ett S på framsidan, och extra axelbandet som man får med är även sönder på ena klippan som man kan se på fjärde- bilden. Men förutom de två skadorna är väskan i utmärkt skick!
Stella McCartney Mini Falabella Tote Bag - Mini falabella
Stella McCartney mini falabella tote - Limited edition mini tote falabella väska från Stella McCartney. Ända defekt är att den saknar två stjärnor. Köptes för runt 3 år sen på plick av en tjej som var osäker om den var äkta eller inte så såldes för 1500, men det visad sig nu troligen vara äkta (värde på över 10 tusen) Du får med dust bag samt kort osv. Skriv för frågor
Stella Mccartney falabella mini tote bag - Äkta (dustbag finns) Stella McCartney falabella mini tote bag i svart. Nypris 10180kr. I fint skick men använd så den har lite slitskador på handtaget. Köparen står för ev. frakt💞💞(Första bilden lånad.)
Svart Stella McCartney, falabella tiny tote  - Säljer en svart väska från Stella McCartney. Bra skick, kom med prisförslag😻 Finns även en axelrämskedja på som jag på bilden bara stoppat i väskan.
Stella McCartney Falabella Mini Tote Bag - Säljer min älskade Falabella Mini Tote Bag i klassisk svart med ikonisk kedjedetalj – en stilren och hållbar design från Stella McCartney. Väskan är två år gammal men i mycket fint skick, sparsamt använd och väl omhändertagen.  Skick: Mycket gott – inga fläckar eller skador, endast lätt slitage på kedjan vid närmare granskning. Perfekt för både vardag och kväll – rymmer det viktigaste utan att kännas klumpig.  Kommer med dustbag och originalbox vid leverans!
 Stella McCartney mini falabella - Säljer en glittrig rosa axelväska från Stella McCartney
Stella Mcartney Falabella Tote Bag
Stella Mcartney Falabella Tote Bag - 89 Stella Mcartney Falabella Tote Bag - 90 Stella Mcartney Falabella Tote Bag - 91

Stella Mcartney Falabella Tote Bag

Storlek: Onesize
Kategori: Väskor
Färg: Rosa

2300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna fina väska pågrund av den inte kommit tilll mycket användning! Den är i mycket fint skick och har används sparsamt. Inga defekter och äkthetsbevis finns.

Vanessa
Vanessa
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Lyxig beige väska  - Oanvänd , Snygg shoppingväska, skolväska  eller weekend bag , kommer förpackad
YSL,, Saint Laurent väska  - Säljer denna väska köpt från Plick för några år sedan, har inget äktahetsbevis där av priset , inget som tyder på att den e fejk men säljer för 2000kr o den är bra skick
By Malene Birger väska  - Jätte snygg från By Malene Birger väska i svart/beige💕
Rosa brun bucket  väska  - Super söt bucket bag💕 säljer pga att den inte kommer till användning, skriv privat ifall de e något ni undrar💕
Svart bucket bag H&M - Så fin och eftertraktad väska från hm, helt slutsåld, knappast använd, pris går att diskutera vid snabb affär🤍
Grå/beige guld väska vintage style y2k 2000s - Snygg grå axelväska i skinnimitation med guldfärgade metalldetaljer, dragkedja och dekorativa nitar. Väskan har både handtag och justerbar axelrem samt flera fack inuti. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig väska med coola detaljer.
Brun/beige Monogram handväska - Säljer en klassisk handväska i brunt skinn med ikoniskt monogrammönster och detaljer i beige. Väskan har guldfärgade metalldetaljer, två handtag och dragkedja upptill. Insidan är svart med en innerficka med dragkedja. Fått som gåva och vet ej hur äkta den är, därav priset!🩷
Svart quiltad axelväska med nitar - Snygg svart axelväska från Valentino i quiltat skinn med guldiga nitar och kedja. Väskan har ett vridlås i guld och en röd innerficka. Perfekt för dig som gillar edgy detaljer och lyxig känsla. Kedjan kan bäras crossbody eller på axeln. Kedjan och låsningen är lite missfärgad!